Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a menstruác...

Miért nem múlik el a menstruációm?

Figyelt kérdés
Dec.19én jött meg de még mindig nem múlt el. Nem volt erős vérzésem egy nap sem. Már nagyon idegesít ez az egész. Orvoshoz el fogok menni kedden. Mitől lehet?

2017. dec. 31. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ákos vagy, én az vagyok , most tudtam meg.
2017. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
36%
Ez még belefér. Nekem volt egy hónap is míg megvolt. Sok mindentől függ...életmód, stressz, akármi...várj még vele. Ha továbbra se múlik akkor keress fel egy orvost! 21/L
2017. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

10 nap verzes utan menj el orvoshoz.

Nagyon szinu nagyon vastag a nyalkahartyad, es azert verzel meg mindig ( hormontultenges miatt), vagy kikapar, vagy felir exacylt es az megallitja a verzest.

2017. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma talán, nem vagyok orvos, nem értek hozzá és butaságot sem szeretnék mondani, de ez nem jó jel. Menj csak dokihoz, ő hamar tud biztosat mondani;)
2018. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Nekem volt úgy kb egy hónapig megvolt. Az orvos nem talált semmi bajt így nem írt fel semmit. Azt mondta hogy ilyen fiatalon (13) meg előfordul. Engem is nagyon idegesített. Nyugi el fog múlni.
2018. jan. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!