Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 éves kislányom bugyiján...

8 éves kislányom bugyiján fehéres rózsaszínes foltok mitől lehetnek? Azt mondta érezte mintha vizes lenne. Szegénykém, még a tejfoga se esett ki, nem hinném hogy már a hormonok. Vagy létezik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akarmi lehetnek a hormonok de fertőzés is. Nem fájt a hasa vagy nincs a folyasnak szaga? En lehet megkerdeznem a házi orvost ő biztos mondd ra valamit 8 evesen meg korainak tartom de mar a mai vilagban minden lehetseges
2018. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt büdi. Ha az én bugyim lett volna tuttira tudnám hogy meg fog jönni, totál úgy nézett ki. Én is későn érő voltam, 15 évesen jött meg. A lányom ugyanez, vékonyka és még a fogai se kezdtek kiesni elől sem. Ezért ellentmondás nekem. Nem fáj neki semmi.
2018. jan. 1. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd el!
2018. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos (vagy nem sajnos) hallottam olyan kislányról, akinek 8 éves korában jött meg. Kérdezgesd kicsit, nem viszket-e neki, azzal úgy nagyjából be lehet lőni a fertőzésd, de mindenképp vidd el orvoshoz. Először háziorvos, lehrosszabb esetben pedig nőgyógyász, de az elég elriasztó lehet ennyi idős kislánynak. Jobbulást!:)
2018. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, az a biztos.
2018. jan. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el nőgyógyászhoz, ö biztosat mond (nem.nyul.hozzá) amugy unokahugom pl 9 évesen kezdett menstruálni.
2018. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De lehet hormon is,mert sok kislány 10-11 évesen már menstruál,11 évesen a mensi már gyakori.És bizony mensi előtt is pár évvel is lehet fehér folyás akár.



Biztonság kedvéért azért ebből a nyálkás mintából,a bugyin lévő folyásból a gyerekorvos is tud mintát venni.

2018. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!