Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen kicsi a mellem 20...

Miért ilyen kicsi a mellem 20 évesen is?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves leszek, de szinte alig van mellém, 70A melltartót se tölti be a cicim, még akkor se ha szivacsos. 169cm magas vagyok illetve 46-48kg, családomban mindenkinek teljesen normális a mellmérete. Tudom, hogy vékony vagyok és ez is közreműködik, de olyan rossz érzés. Van barátom, aki imádja a melleim, de az én fejemben ez máshogy van. Szerintetek nőhet még? Van valami megoldás orvosi beavatkozás nélkül?
2018. jan. 5. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Üdv a klubban. Én 25 vagyok, 170 cm, 55 kg, szintén nem tölti be a 70A-s melltartót a cicim. Voltam 80 kiló is sajnos, de akkor se volt a mellem egy mm-rel se nagyobb valamint szedtem 3 fajta fogamzásgátlót, egyiktől se nőtt. Sajnos csak a műtét van.
2018. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fog Enis 75/B pushup-ot hordok
2018. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor "szeretettel"léptem be a klubba 😜
2018. jan. 5. 09:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az én barátom is imádja őket. :D De engem akkor is zavar, hogy picik. Első voltam.
2018. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aszlan ***** válasza:
83%
En mint férfi beválom imádom a kicsi melek szebek kivanatosabak ha a barátod szereti ne zavarjon.amúgy a feleségnek is alig volt melle.de az első gyerek utan nagyobb let mint a fejem.úgy hogy ne idegeskedgy adig is kényelmesében élsz Nélkülük.minél nagyobb annál nehezebek.
2018. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én 163cm vagyok,de nagyon nem tetszenék magamnak,ha 46-48 kg lennék.Híznod kellene vagy legalábbis eljárni edzeni,mert nem lehetsz túl formás.Persze,hogy nincs melled,mondjuk genetika függő is a dolog.

20 évesen már nem fog nőni.

2018. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Én már túl vagyok a 30-on. Sajnos nem fog nőni.

Változhat, ha hízol, ha terhes leszel, ha változó korba kerülsz majd.

Engem nem zavar. Így is sokaknak tetszem. Meg persze a legfontosabb, hogy egy valakinek tökéletesen tetszem így.

Kicsit jobban oda kell figyelni az öltözködésre, mert van, ami nem áll jól, mivel nem tölti ki a mell résznél. Viszont nekem nagyon kényelmes, hogy nem nagy.

2018. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok hízni, apukámra ütöttem, rengeteget eszek még se hízok. Edzeni edzek régóta, eljárok futni már évek óta, otthoni gyakorlatokat is végzek.
2018. jan. 5. 10:18
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a futástól még senki sem erősödött.Konditeremben lenne a helyed,mert az otthoni lábemeléssel megint nem sokra mész,sajnos.
2018. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Van egy rossz hirem: genetika, adottsagok. Nem fog mar noni, max ha plasztikaztatod! De ha a baratodnak tetszik ne tedd, bar tudom ha neked nem tetszik barki barmit mondhat. Nekem se nagy, 80B, de nem vagyok vekonyka, ezert nem "nagy" sot kisebbek is mint szeretnem, pedig nem vagyok kover, sak ilyen az alkatom amihez ez kicsinek tunik (160cm 56 kg)
2018. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!