Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj lehet velem?

Valkaiss kérdése:

Valami baj lehet velem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, már a második barátommal vagyok együtt, rendszeresen szexelünk, de nekem sajnos nagyon nem jó. Ez volt az előző párommal is. Vannak jobb pillanatai az együttléteknek, de orgazmusom még sosem volt és inkább fáj. Attól félek, hogy valami szervi bajom van. Orvosnál voltam már, ezt konkrétan nem mondtam neki, de megvizsgált, biztos mondta volna, ha valami egyértelmű baj van.

Van valakinek valami ötlete?


2018. jan. 5. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért fáj mert nem tudsz ellazulni.
2018. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet huvelygyulladasod van,de a holyaggyulladas is nagyon tud fajni szex kozbe.Sajnos ezekrol nem mindig szolnak az orvosok.
2018. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nők 80-90%-ának nincs orgazmusa a szextől, csak ha kézzel rásegít közben. Lazulj el, legyen több előjáték, akkor nem fog fájni.
2018. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg fontos az, hogy kellően ellazulj és kikapcsold az agyad. De még ha azt hiszed is, hogy nem gondolsz semmire, tudat alatt akkor is lehet, amin gondolkodsz. Szóval ezért kell az, hogy több időn keresztül hangolódjatok egymásra, így a behatolás sem lesz kellemetlen. Nagyon sokat számít, hogy mennyire vagy ott fejben, még ha ez furcsán is hangzik. Sokáig fájt nekem is, én sem tudtam elmenni. Amint viszonylag megoldódtak a problémáim és megnyugodtam, sokkal felszabadultabban tudtam átadni magam, és hihetetlenül meglepett, hogy alig fájt az elején (mindig nagyon óvatosan kezdjük), és rövid időn belül teljesen ellazultam, élveztem. Szedsz fogamzásgátlót? Nekem attól is kellemetlen volt egy ideig, váltottam és jobb lett, de főként az számít, hogy lelkileg milyen állapotban vagy.
2018. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem szedek még de majd lassan elkezdem.

Teljesen ellazulni tényleg nem tudok, főleg azért mert félek hogy nem vagyok elég jó a páromnak. A volt barátom sokszor kritizált hogy mindent rosszul csinálok és azóta ettől félek

2018. jan. 6. 00:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Akkor megvan a probléma forrása, ezért nem tudod elengedni magad. Beszéltél már erről a pároddal? Mert szerintem sokat számítana, ha mindent őszintén elmondanál neki, sokkal jobban összehozna titeket. De nem kell aggódnod emiatt, beszélgessetek és a párod is meg fog erősíteni abban, hogy nincs semmi gond. :)

2018. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!