Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen otthoni hajpakolást...

Milyen otthoni hajpakolást ajánlanátok nagyon száraz, töredezett hajra?

Figyelt kérdés

Most lett levágva a hajam, de fejközépen is tördezett, Nagyon száraz a hajvégem, olyan mint a seprű.

Már rengeteg pénzt kidobtam pakolásokra/balzsamokra. Az összes kallos terméket, schwarzkopf, glisskur, swiss-o par, loreál,balea imperity, tényleg sokfélét.

Na ne úgy képzeljétek, hogy mindent a hajamra kentem, hanem évek alatt. A fodrász azt mondta van egy kezelés, de az nagyon drága, és min. 3x kellene ismételni.

Van valakinek valami tuti módszere? ( Akár házi hajpakolás, akár bolti)



2018. jan. 5. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt a problémám, hogy egy nagyon nagyon drága kezelést ajánlottak, ezért házi praktikákkal próbálkoztam, és sajnos nem jött be, majdnemhogy rosszabb lett, mert még zsírosabbá tette. Aztán rászántam magam a kezelésre, nem hazudok kb 60-65 ezer forintomba került a 3 alkalom, de olyan szinten javult a hajam minősége, hogy az hihetetlen, sosem gondoltam volna, hogy egyszer nekem is ilyen szép hajam lesz. Ez volt pár éve, azóta minden évben rászánok ennyit és mindig megcsináltatom, megér ez ennyit nekem. Szóval neked is azt javaslom, próbáld meg a fodrászt, az biztos jó lesz, a házi cuccoktól zsírosabb lesz
2018. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!