Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz kell mennem és...

Nőgyógyászhoz kell mennem és már nem vagyok szűz anyukám is ott lesz hogyan csináljam hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés
Azért megyunk nogyogyaszhoz mert mar 3 eve menstrualok es nem allt be ossze vissza es nagyon erosen verzek szerintetek ha aztmondom hogy szuz vagyok ki fog derulni hogy nem? Anyamnak nem kene megtudnia mert meg is olnenek hallottam hogy nem vizsgalhatja meg a szuz lanyokat rendesen de milesz ha megis megnez csak rapillant es mar tudnu fogja hogy nem vagyok szuz fontos es surgos lenne koszi! 16/L

2018. jan. 6. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Anyukád maradjon kint!
2018. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Én azt nem értem minek kell anyukádnak bemennie??

Mondd el neki hogy már nem vagy kisgyerek szeretnéd ezt egyedül intézni.

2018. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
A szűzhártya rengeteg mindentől elszakadhat. Szexeltél már? Egy nő addig szűz, míg nem jár benne pénisz. Attól, hogy feldugsz magadnak ezt-azt, meg szűz vagy. A dokival legyél őszinte. Anyukád a vizsgálat alatt maradjon kint, nem köteles bemenni a dokihoz. Mit jelent a rendszertelen menstruáció? Hány naposak a ciklusaid?
2018. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Legfeljebb annyit tehetsz, hogy anyukádat megkéred, hogy kint várjon meg, ne menjen be veled. Egy 16 évest már amúgy sem igazán kellene kísérgetni ilyen helyekre. Mondd azt neki, hogy nem szeretnéd, hogy egy ilyen "intim" vizsgálatnál bent legyen. Ha mégis bemegy veled és annyira nagy titok, hogy nem vagy szűz, akkor mondhatod azt az orvosnak, hogy szűz vagy. Attól még lehet valaki szűz, hogy nincs szűzhártyája, elszakadhat pl biciklizés közben is. Az orvos is tudja ezt nagyon jól, nem fogja azt mondani, hogy "dehogy vagy te szűz, nincs is szűzhártyád", nem is az a dolga, hogy a szexuális életedben vájkáljon. Amúgy szerintem ha már volt vagy van barátod, akiről a szüleid is tudnak, akkor nem lenne nekik nagy meglepetés, hogy nem vagy szűz, valószínűleg már alapból is sejtik a dolgot.
2018. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Jezusom, anyukadnak nem kell bent lennie, sot! 14 ev folott nem mehet be veled ha nem szeretned, az orvos fogja kikuldeni, ha nem te. Koti a titoktartas, nem mondhatja el, munkajat veszelyeztetne vele. Egyebkent a szuzhartya tenyleg millio oktol atszaladhat, de a dokit nem a hartya meglete erdekli, hanem az, hogy volt e szexualis kapcsolatos, vagy sem. Nekem a szuzhartyam reszlegesen at volt szakadva amikor szuz voltam is (tampon, ujjazas stb miatt), es miutan szuzesseg elvesztese utan mentem is azt mondta kb ugyanugy nez ki, nem teljesen szakadt at, pedig akkor azert lassan 1 eve eltem rendszeres nemi eletet. Szoval nem a szuzhartya allapota befolyasolja a vizsgalatot, lasd esetemen
2018. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Es az orvosnak fontos az IGAZAT mondanot a szuzessegedrol, kulonben lehet nem vegez el olyan teszteket ami szukseges lenne
2018. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Mindenképpen beszéld meg anyukáddal hogy várjon meg kint a váróba,mond meg egyedül szeretnél bemenni.Vizsgálat alatt nem kell ott lennie anyukádnak,ez intim vizsgálat,ott helye nincs,csak ha te magad kérnéd ezt.


Az orvossal viszont legyél őszinte és mond meg hogy már nem vagy szűz.Anyukáddal nem fogja ezt közölni nyugi.Azért remélem nem 14-15 évesen vesztetted el.

2018. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Semmikép ne engedd,hogy anyukád bent legyen,sőt kérd meg a dokit,hogy ne engedje,mert zavar téged,majd ő szépen elmondja neki
2018. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem mondhatja el az orvosi titoktartás miatt.


Egyébként 16 évesen minek anyáddal menni? Lassan felnőtt nő leszel.

2018. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk alapbol nem értem, hogy miért kell elkisérnie.

Hisz szexelni nagylány vagy, akkor állj elé és közöld vele hogy egyedül mész. Pont.

2018. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!