Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonpanel vizsgálat fizetős?...

Hormonpanel vizsgálat fizetős? Fogamzásgátló gyógyszer bekavart.

Figyelt kérdés
7 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, és sajnos azóta is szívok: pattanásos lettem (régebben is voltak, de nem ennyire durván, illetve nem az államon/arcomon) valamint nagyon rendszertelen a menstruációm. Már megint 40. napnál vagyok, és nem jön meg. Háziorvosom csak a pajzsmirigy hormonjaimat nézte meg, az eredményből pajzsmirigy alulműködésre lehet következtetni (nyilván ehhez további vizsgálat szükséges...) és elküldött endokrinológiára, de oda kb 2 hónap múlvára kaptam időpontot (Január legvége...) A háziorvosom egy nőgyógyász számát is megadta, aki konkrétan elküldött a p#csába, hogy ő ehhez nem kell, ha a háziorvos tudni akarja a hormonjaimat, akkor azokat a vizsgálatokat ő is tudja kérni, különben is ez fizetős. Magánlaborban néztem az árakat, és sajnos mindenhol ilyen 20000 Ft felett van. Ráadásul ugye ezeket meghatározott időpontban kell nézni, de nekem meg nem jön meg... Mit csináljak szerintetek? Mindenképp elmegyek január végén az endokrinológiára, csak most azzal sem leszek előrébb, ott is fizetős a hormonpanel vizsgálat, és akkor sem fogom tudni, h mikor jön meg... Volt már valaki hasonló cipőben?

2018. jan. 7. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!