Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Mika Péter győri orvost...

Dr Mika Péter győri orvost ismeritek?

Figyelt kérdés
A magànrendelésére van időpontom

2018. jan. 7. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Sajat szemelyes tapasztalatok nincs vele, de hallottam ezt-azt. Fiatal, rendes doki, bar sokan mondjak nem erzik azt, hogy terhesgondozasnal megeri azt a 11 ezer forintot, sokszor kell tole kerdezni, mert nem mondja, nem az a korulugralos fazon, valakinek meg pont ezert jo, hogy nem ugrabugral ott allandoan. Genetikus is, nagy elonye. Szep a rendeloje is honlap alapjan, en egyszer talalkoztam vele, lazanak es preciznek tunt, de nem vizsgalaton talalkoztunk. Ha fiatal dokit keresel ajanlom Dr Fekete Zoltant, maximalisan elegedett vagyok vele, rendes, kedves, udvarias, laza de tudja hol a hatar, megnyugtato stilusa van es nem utolso sorban humora. Nala olyan 2-3 het az elojegyzesi ido, altalaban mimdig van nala egy kis csuszas (kb fel orat kell varni hiaba mesz idopontra) de nagyon megeri, mindig jokedvu;) nem cserelnem masra. Tapasztalatok meg Dr Likar Zsolttal van, akirol hasonlo jokat tudnek mondani, ha akut eset rendelesi idobe idopont nelkul is fogad, vagy behiv magahoz a korhazba es soron kivul behiv, nagyon kedves. Egy hatranya van: draga. Rendeloje szerintem Gyorben a legszebb
2018. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ó, bocsi, most latom van idopontod:)) szerinrtem nem lesz gond, nem a szakmai tudasarol nme hallottam rosszat, ha neked nem jon be a stilusa, valtasz. Mindenesetre neke szimpatikus volt, nyilvan mindenkibol mas erzeseket valt ki!
2018. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ismerem. Nagyon jó orvos, szakmailag és emberileg is megbízható. Szép a rendelője, mindig nagyon kedves volt velem, egy rossz szót nem szólhatok rá. Eddig csak rutinvizsgálatom volt vele, meg egy-két kisebb probléma miatt mentem hozzá, de egyszer sem csalódtam. Gyorsan, precízen megtalálta a megoldást mindenre, vizsgálat sem fájt, mindig mondta mi következik. Emellett nagyon közvetlen, az a kis idő alatt is vagy mesél, kérdez, beszélgettek, így hamar elrepül az idő, meg is feledkezel róla hol vagy, olyan "jó" hangulatot tud teremteni. Nagyon ajánlom. Ismerősömet ő császározta, olyan szépen összevarrta, hogy meg sem látszik a nyoma!
2018. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem,de sokan jókat mondtak róla.Én csak Csenge Titanillát és dr Dery Balogh Ildikót ismerem,ők jók.Bocs a helyesírásért mobilról írtam
2018. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagy, hasmetszéses műtétem volt Nála, szuperül sikerült, hozzám járok, imádom 😊
2018. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár már régi a kérdés, de hátha valaki most keres rá: én nem terhesség, hanem konizációs műtét miatt ismerkedtem meg vele. Fantasztikus orvos, szakmailag és emberileg is! Sajnos már megismertem Győrben egy-két nőgyógyászt, de ő a legjobb az biztos. Ha babát fogok várni is hozzá megyek.
2019. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!