Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menstruációs...

Nagyon erős menstruációs görcs. Mi lehet? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Régebben volt gyulladásom is, de az gyógyszerrel elmúlt. Illetve cisztám, de az felszívódott. Mostanában simán erős görcseim vannak az első pár napban. :/ De ráz a hideg, remegek és hányingerem is van.. ráadásul annyira fáj a hasam hogy alig tudok két szoba közt közlekedni. Az algoflex m nem használ, a flector csak ideiglenesen.. van melegítő párnám otthon de azt nem vihetem magammal. Néha olyan erős a fájdalom, hogy nem tudok órára vagy dolgozni menni... Van valami ötletek vagy megoldásotok ami bevált? Fogamzásgátlót szedek már régóta.

23/L


Előre is köszönöm a válaszokat! :) Jó lenne teljes életet élni a menstruáció első napjain is.. :( Dokihoz el szeretnék menni mindenképp még a hónapban kivizsgáltatni.



2018. jan. 7. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ugyanez van, csak án nem szedek gyógyszert (akkor is ugyanúgy fájt).

Nekem úgy múlik el nagyjából ha beveszek egy Advilt és utána rá kb fél órára egy Nospat plusz meleget teszek a hasamra.


Nekem az orvos nem mondott rá semmit..

2018. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Én már első naptól szedem az algoflexet (vagy ami épp van), és bizony éjszaka is felkelek evenni egy szemet, mert különben reggel mghalnék a fájdalomtól.


Így tök jó, de ha egyszer elfelejtem, akkor második napon használhatatlan vagyok, és felkötni lenne kedvem magam. :(

2018. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát én Xiloxot szoktam bevenni, mert más nem hat. Én hányok, ájulok, ráz a hideg és magzatpózba gömbölyödve mozdulni sem bírok, ha nem veszem be időben. Viszont mostanában több vizet iszok, napi 2,5 litert és nekem azóta valamivel enyhébbek a görcsök és nem hányok vagy ájulok.
2018. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!