Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek, vagy hormonpro...

Terhes lehetek, vagy hormonprobléma?

Figyelt kérdés

A ciklusaim általában 30-33 naposak. Mindig ekkor jön meg a menstruációm. Azonban a múlt hónapban, 37 napos volt a ciklusom, késett egy hetet. November végén kellett volna megjönnie, de mivel ez az egy hetes késés bezavart, december 1-én jött meg, 37 napra.

Most viszont szilveszter környékén kellett volna megjönnie, és még azóta sem jött. Már 8 napja késik. Élek nemi életet, de védekezünk mindig óvszerrel. Talán 1x volt olyan, hogy gumi nélkül tette be a barátom 1-2 nyomásra. Nem tudom, hogy mi lehet a gond és nagyon meg vagyok ijedve, holnap vásárolok egy tesztet és megcsinàlom reggeli vizeletből. Mit gondoltok, esélyes, hogy teherbe estem? Vagy mi lehet a múlt hónapi 1 hetes késés, és ugye most is? Azt még hozzá teszem, hogy a múlt hónapban rendesen megjött, 6 napig tartott.



2018. jan. 8. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél nem jönne meg egyáltalán. - Te meg azt írtad, hogy megjött, csak késve.
2018. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a múlt hónapban. Azonban ismét késik már 8 napja.
2018. jan. 8. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:

8 nap után nem fogja még kimutati a teszt. Szerintem meg fog jönni csak folyamatosan csúszik el.

Inkább menj el orvoshoz.

2018. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tesztelni, ha nem tévedek, a menstruáció elmaradása utáni 1-2 napon is lehet már.
2018. jan. 8. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen tesztelj!
2018. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem,negatív, viszont azóta sem jött meg.
2018. jan. 10. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi én valamiért a szexre gondoltam. Hogy utána nem mutatja ki.
2018. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!