Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek a nőgyógyásztól!...

Kakaos.pampuska kérdése:

Nagyon félek a nőgyógyásztól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nagyon készülök elmenni, mert volt pár női gondom, de egyszer sem sikerült magam elszánnom. Viszont most már muszáj valamit kezdenem, mert úgy érzem gyülekeznek a betegségek. :( Már attól is egyben van a gyomrom, hogy belegondolok.

Légyszi írjatok valamit, amitől nem félek majd ennyire.

20/L



2018. jan. 8. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

A méhnyakrák ijesztőbb. 18 éves korodtól kezdve évente kellene járnod szűrésre akkor is, ha egyéb gondod nincs.

Bátorítani nem nagyon tudlak, én is gyűlölöm, de az egészségem fontosabb.

24L

2018. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Hát, nőgyógyászhoz senki nem jókedvében megy, hanem azért mert muszáj. Jo nyilván, aki babát szeretne, ezalol kivétel. Nyilvánvalo gondjaid vannak, gondolj arra, hogy azért mész hogy segitsen, nem azért hogy kínozzon. Nekem is rossz volt eloszor elmenni, de annyira gyorsan végzett a vizsgálatokkal, hogy meg is lepodtem. Ne érzed kinosnak,neki ez a dolga hogy megvizsgáljon és például abszolut az sem érdekli hogy szőrös vagy-e odalent,vagy sem. Annyi mindent láthatott már,hogy semmin nem fog meglepodni.Mondjuk talán ha férfi nemiszerved lenne, akkor lehet :D najo,ez rossz vicc volt. Szoval nem lesz baj, sőt, jobban fogod érezni magad, ha megoldódik a problémád.
2018. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

a legtöbb ember nem szívesen megy oda.(én sem! de egyévben egyszer túlesek rajta..) gondolj arra hogy ő csak egy orvos,aki azért van hogy segítsen.

Nem kell rögtön levetkőznöd,először beszélget veled. esetleg hozd szóba az elején hogy soha nem voltál még és mondja el hogy hogy történik majd a vizsgálat.

Maga a vizsgálat csak pár perc amúgy!

Ha tartasz egy férfi orvostól akkor keress egy nőit

2018. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell félni. Semmi rossz nem történik ott.

Nem fájdalmas, csak kellemetlen, mert fura ott levetkőzve.

De nem kell cikinek érezni, több ezer ilyet csináltak már, ők nem fogják úgy gondolni, hogy ebben bármi ciki van, ez a dolguk.

Én mindig arra szoktam gondolni, hogy egy vagyok a több ezer beteg közül. És tuti járnak oda fura emberek is, nem túl tiszták, nem túl értelmesek. Úgyhogy ha őket normálisan ellátják, akkor engem miért ne. :)

2018. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 manó1235 ***** válasza:
55%
Gondolj arra hogy magadért teszed, az egészségedért, és hogy minden rendben legyen. Nem szívesen megy oda senki sem ebben biztos vagyok, nekem is mindig csinál rákszűrést a doki mikor megyek ( egy évben legalább egyszer azért illik arra menni), és utána megnyugszom, hogy na igen kicsit kellemetlen volt, de nincs semmi bajom. :) 24/L
2018. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm lányok a válaszokat! :) esetleg a “kacsával” való vizsgálat fájdalmas valamennyire? És olyat is hallottam, hogy valamilyen törletet vesznek olyankor belülről.
2018. jan. 8. 12:01
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
A kacsás vizsgálat nem fáj, csak kellemetlen. Nem törletet vesznek (:'D), hanem kenetet. Az se fáj. Túl lehet élni. Nem értem, mitől félsz. A vizsgálattól?
2018. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen... hogy milyen lesz, fog-e fájni... aaaahhh.. mindegy, valahogy túlélem...
2018. jan. 8. 12:26
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kenet levétel megvan pár másodperc alatt.
2018. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem fáj. Szűz vagy mégg?
2018. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!