Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondtak neked, ha téged...

Mit mondtak neked, ha téged is visszahívtak, hogy meg kell ismételni a méhnyak-rákszűrési vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Én 4 és fél hónap után kaptam egy értesítést, hogy a cytológiai vizsgálatom miatt márciusban javasolt megismételni a vizsgálatot. Felhívtam a nőgyógyászati előjegyzést és azt mondták, hogy semmi rosszat nem találtak, csak kevés volt a minta, amit levettek és ezért kell megismételni a rákszűrést. Mennyire hihető ez, vagy csak nem akarták, hogy idegeskedjek?

2018. jan. 8. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted átvernek egy ilyen dologgal?
2018. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin olvastam egy hasonló kérdésben, hogy volt egy hölgy, aki 3-4x ment vissza, mert rosszul vették le a mintát. Előfordul, hogy nem elég a minta. Ha azt mondták, hogy újra le kell venni, mert kevés a minta, akkor az úgy is van.
2018. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom irt,hogy mit talaltak es mik a tovabbi teendok.Enis ugy gondolom,hogy,ha baj lenne mondanak.Az viszont fura,hogy 4 es fel honap utan szoltak meg azt sem ertem minek marciusig varni.
2018. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, elofortulhat. Az orvos ugyanis nem mindig tudja latasra megitelni, eleg e a minta, es ha csak nagyin nagyon kicsivel is kevesebb, ujra kell csinalni, mert ha bajod lesz pont az a kicsi szamitott volna. Ilyenkor csak kenetvetelt ismetlik, kitapintas nem szokott ujra lenni.
2018. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!