Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketo kisajkak?

Viszketo kisajkak?

Figyelt kérdés

Ciki vagy sem, de leirom oszinten (ugy van ertelme kerdeznem). Tehat par napja kielegitettem magam es lehet h kicsit "durvabban" mint kellett volna, a lenyeg h azota erzekeny az egyik (!) kisajkam, illetve a csiklom korul is es elkezdett viszketni is. Nem éget, csak elegge viszket. Ez 3 napja tortent, probalok nem odanyulni, hatha ugy gyorsabban mulik. En nem tartom valoszinunek a fertozest, rendesen tisztalkodom es nem is piros, nem duzzadt stb. Csak a viszketes a problemam. Huvelyfolyasom mindig van valamennyi, most sem masabb mint szokott. Illetve most talan tobb van, de nem ennek tudhato be szerintem, eppen ovulalok nagy valoszinuseggel.


Ha sulyosabbnak latnam, vagy mas tunet is lenne nyilvan orvoshoz fordulnek, de kivancsi vgxok h volt e mar masnak is ilyen gondja. Szerintem csak pici hamserulesrol van szo, bar a viszketest nem igazan ertem. Jelenleg nem elek nemi eletet ugyhogy ez kizarva. Kenjem valamivel esetleg? (Csakmert nyalkahartya...) ja es, esetleg (h megnyugodjak) abbol lehet barmi problema is ha veszek valamilyen bakterialis/gombas fertozesre kremet es esetleg megsem eza bajom?

Elore is koszonom :)



2018. jan. 8. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kezelgesd magadat semmivel ügy, hogy azt se tudod, mi bajod van. Várj pár napot. Ha addig se javul, akkor menj dokihoz.
2018. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, picit fájt utána. Ha szerdáig nem javul, menj dokihoz, neki is mond el amit itt leírtál, és akkor biztosan tudni fogja mit kell csinálni, nem érdemes kamusztorit kitalálni. Ne vegyél semmilyen gyógyszert, mert drága, ha tök feleslegesen használod, és ha tényleg sérült valami akkor akár nagyobb kárt is okozhatsz
2018. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom, megprobalom mostantol nem piszkalni akkorse ha viszket, ugy biztos elobb elmulik az irritacio :)
2018. jan. 8. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Irritáció lehet új fajta intim betéttől, illatosított, vagy színezett WC papírtól, mosószertől, öblítőtől, tisztálkodó szertől, netán síkosítótól stb.

Nem használsz véletlenül mostanában valamiből új fajtát?

Nekem egyszer egy illatosított betéttől volt ilyen tünetem. Voltam orvosnál, ő mondta, hogy biztosan nem fertőzés és kikérdezett ezekről a dolgokról. Kidobtam az egész csomag betétet és néhány napon belül elmúlt a viszketés.

Gondold át ezeket. Ha semmi nem gyanús és nem múlik a viszketés, akkor viszont tényleg menj orvoshoz.

2018. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haaaat most h igy mondod a napokban elkezdtem hasznalni egy illatositott tusfurdot es lehet ez okozza :S koszonom neked is, matol ezt hanyagolom es meglatom hogy javul e:)
2018. jan. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!