Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonpanel vizsgálatot...

Hormonpanel vizsgálatot háziorvos is kérhet?

Figyelt kérdés
Mennék nőgyógyászhoz, de oda 3 hét múlvára kaptam időpontot. Háziorvoshoz meg akár holnap is elmehetek. Sürgős lenne, nem tudom, mikor jön meg, és nem akarok megint minimum egy hónapot várni a következő menzeszemre.

2018. jan. 8. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kérhet.
2018. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed?
2018. jan. 9. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Állami nőgyógyászhoz bármikor besétálhatsz beutalóért. Más kérdés, hogy ki kell várni a sort.
2018. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy honnan veszem? Mondjuk hogy van jogi szabályozás.


Megvan, hogy milyen vizsgálatokat kérhet a háziorvos, és miket csak szakorvos. Nemi hormonokat csak szakorvos kérhet. Nem feltétlen nőgyógyász, lehet endokrinológus is, onkológus is...

2018. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy hol olvastad. Rámentem az OEP honlapjára, de nem találtam, hogy hol írják ezt le. De voltam a háziorvosnál, és tényleg nem tud adni beutalót. Még terheléses vércukor vizsgálatnál inzulin vizsgálatot sem tud kérni. Mekkora bullshit.
2018. jan. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!