Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Decemberben nem jött meg,...

Decemberben nem jött meg, most januárban pedig négy napig barna folyásom volt. Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valami nem okes teljesen a ciklusommal, és eddig egy nőgyógyász sem talalt semmi rendkívülit. (se a vérképem se uh. alapján) Szóval olyan 40-50 napos ciklusom van, de az utóbbi fél évben már tök rendszeres volt, normálisan megjött meg minden. Most a decemberi menstruációm kimaradt teljesen, és január 3-7 közt barna folyásom volt, de nem is olyan intenzíven, egy egészségügyi betét elég volt bőven. Mitől lehet ez? Azért kérdezem itt, mert már megy különböző nőgyógyászt megjártam nem kevés pénzt otthagyva (maganrendeles) és semmit nem tudtak mondani. Es igy kíváncsi vagyok van-e valakinek hasonló tapasztalata.

Novemberben egyszer voltam együtt a barátommal, azt is november elején, és utána meg is jött. Decemberben többször is, de kivétel nélkül óvszerrel védekezünk, és biztos, hogy nem volt baleset.



2018. jan. 9. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha átlagosan 40-50 naposak a ciklusaid, akkor nem csoda, hogy nem jött meg decemberben. A barna maszatra nem tudok mit mondani. Talán egyszeri alkalommal belefér.
2018. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 momoka 2002 ***** válasza:
Eleve nem ertem,ha a hormonjaiddal es az ultrahanggal is minden okes,akkor szabalyos,rendszeres ciklusaidnak kene lenni.Az 50 nap nem normalis. Peteeresed is rendben? Nekem akkor volt barnazasas amikor nem volt peteeresem, vagy menzi elott 1 hettel progeszteron hiany miatt.
2018. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én sem, hogy hogy nem találhattak semmit. A peteérésemről meg passz, annyira nem figyeltem eddig, csak magát a menstruációt.
2018. jan. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!