Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szánalmas, hogy ennyire...

Szánalmas, hogy ennyire tartok a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

Lassan aktuális lesz, hogy menjek, sőt eddig is az volt, de nem mentem soha.

Nem tudom hogyan vegyen rá magam, hogy széttegyem egy idegen férfi előtt a lábamat, akit akkor látok életemben először egy műtő feelingű rendelőben.

Tartok tőle, hogy hogyan reagálnék ha elkezdene megvizsgálni, és miket mondana, illetve mit szólna, ha látná mennyire meg vagyok ijedve mint egy szűzlány...


Más is tartott ennyire a nőgyógyásztól, vagy csak én vagyok ennyire gáz?


2018. jan. 11. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted már hány nő tette szét elötted a lábát neki,és szerinted pont a tiédre fog emlékezni,vagy mi?!

Ő egy orvos,nem pasi szemmel fog rád nézni. Amúgy vannak már női nőgyógyászok is.

2018. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ő lehet nem fog emlékezni rám, de sajnos én rá igen.

Nem tudom elképzelni, hogy a puncimban matasson és közben kommunikálni kelljen vele.... de utána se tudnék nagyon a szemébe nézni.

2018. jan. 11. 20:58
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem,majd megszokod.
2018. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nem annyira szörnyű, és 5-10 perc az egész. Nem kell bájcsevej, ha kérdésed van, felteszed és ennyi.
2018. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szánalmas, nőgyógyászhoz nem azért megy az ember mert olyan jó. Én is tartok tőle mindig, többször volt már hogy fájt a vizsgálat mert nem fért belém a kacsa de a doki csak tuszkolta, volt hogy az asszisztens tett megjegyzéseket rám, szóval nem a kedvenc programom de ha egyszer menni kell akkor menni kell.
2018. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen voltam először, annyira izgultam, hogy alig tudott megvizsgálni, úgy remegett a lábam. Ráadásul olyan szinten izzadtam félelmemben, hogy a vizsgáló asztalra tett papírtörlő átázott a fenekem és a derekam alatt! Szóval megértelek. Ehhez képest a vizsgálat nem volt olyan rossz, vagy kellemetlen, mint elképzeltem, pedig én még szűz is voltam. Nyugalom! A doki nem nőként néz rád, hanem páciensként. Próbáld te sem férfiként, hanem orvosként kezelni, aki a "munkaeszközét" látja benned.
2018. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miféle kacsát nyom fel?
2018. jan. 11. 22:30
 8/18 Metionin ***** válasza:

Az egy orvosi eszköz, így néz ki bár legtöbbször fém:

[link]


Eőször ezt bedugja, aztán bent szétnyitja és így lát be meg így tudja bedugni az eszközeit, pl. a pálcikát amivel kenetet vesz.

[link]


Namármost ebből is van kisebb-nagyobb, én kicsi és sovány, 45 kilós nő vagyok és többször próbálták már belém nyomni a "közepes" méretűt, egyszer szóltam is hogy tavaly volt kisebb mire az asszisztens vlaszolt hogy mit képzelek, ez nem gyerekosztály, itt normál méretűt használnak nem gyerekméretet. Mondom ok.

2018. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vannak női nőgyógyászok is, ha jobban éreznéd magad attól, akkor nyugodtan menj egy nőhöz.
2018. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A nőm 49 éves, és ma is utál nőorvoshoz menni. Halogatja.
2018. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!