Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a panaszaim megmaradnának,...

Ha a panaszaim megmaradnának, mennyi idő után menjek vissza a nőgyógyåszhoz?

Figyelt kérdés

Menszeszek alatti erős görcsök és menszeszek közti görcsök, nyilaló érzés miatt fordultam orvoshoz.

Készült ultrahang, amin nem látszott kóros eltérés, mintavétel is volt aminek később jön meg az eredménye.

Szóba került az endometriózis is, ami gyakran előfordul fiatal nőknél. A panaszok enyhítésére femerült választható lehetőségégként a gyógyszetiratás, de egyenlőre inkább a fájdalomcsollapítónàl maradtam. Legvéső megoldás a műtét lenne, aminek során megnéznék rendben van e minden belül.


Mennyi idő után ajánlott visszamennem a nőgyógyászhoz?



2018. jan. 11. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megvan az eredmény, vissza fog hívni. Szerintem érdemes megvárni a következő menstruációt, hátha változik a fájdalomcsillapitó miatt, de a helyedben én elfogadnám a fogamzásgátlót, ha jól tudom ilyenkor ezt szokták javasolni, sok fájdalomtóp megszabadít, és a ciklusod is beállítja.
2018. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a vàlaszod! :)
2018. jan. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!