Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem jon meg?

Miert nem jon meg?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok szeptember 16.-an jott meg legeloszor a menstruaciom. Es 3 honapig rendeszeresen volt. Aztan mai napig nincs meg. Semmi ver csak az a feher valami. Szoval nem ertem miert nem. Nem vagyok terhes mert jelenleg nem tartok kapcsolatot egyetlen fiuval sem. Ugyhogy kerlek irjatok valamit. Hogy mi lehet ennek az oka
2018. jan. 12. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg ennyire nincsenek felvilágosítva a mai fiatalok. Számomra ez teljes döbbenet.


A "fehér valami" a fehérfolyás, véd a fertőzésektől, és tisztítja a hüvelyedet. Normális jelenség.


Azt, hogy nem jön meg, szintén normális, mivel az első mensi után durván 2-3 évbe telik, mire beáll a menstruáció.


21N

2018. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2018. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Az a nagy helyzet,hogy az ,hogy késik vagy kimarad,az sokkal természetesebb a te esetedben,mintha egyből beállt volna.Ez így normális.

Még évekig eltarthat ez az össze-visszaság.

Mikor jött meg utoljára,pontosan?

2018. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1:koszonom a valaszod tudtam hogy az a meve csak elfelejtettem

3: november 16.-a korul azthiszem

2018. jan. 13. 13:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Neve*
2018. jan. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!