Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap óta furcsa vérpöttyök...

Tegnap óta furcsa vérpöttyök jelentek meg, ez vajon normális dolog?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, a mai napon vettem be a 4.levél 11.szem tablettáját. Eddig semmi gond nem volt, tegnap óta viszont a bugyimon és pisilésnél is észre vettem valami furcsa dolgot. Elmaszatolva megjelent valami sötétbarna vérfolt. Reggel tettem be betétet de azon nem látszódott, csak bugyin és WC papíron...Kellene aggódnom emiatt és nőgyógyászhoz menni? Más nőknél is előfordul ilyesmi? A színe ijesztett meg leginkább, sosem volt nekem sötétbarna vérzésem, mindig normális piros vagy élénkpiros volt...

2018. jan. 12. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért barna a vér, mert útközben oxidálódik. Teljesen normális. Közti vérzés a fogamzásgátló kezdése után 3 hónappal már nem kellene, hogy legyen. Ha ennyiben marad, nem kell dokihoz menni. De ha többször előjön, menj dokihoz. Lehet, hogy nem megfelelő a gyógyszer a szervezetednek, és ír fel másikat. Nekem kétszer volt ilyen 3 év alatt. Így ugyanazt a tabit szedem.

21N

2018. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mit jelent az hogy oxidálódik?
2018. jan. 12. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Kevés a vérzés és mire leér, addigra megbarnul. Erősebb hormon kell, ha ez többször előfordul.
2018. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jan. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!