Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasonló helyzet? Egy éve hogy...

Hasonló helyzet? Egy éve hogy Hpv 59. Az orvosom a hüvely falán és a vagina bemenetnél is, alíg látható hegyes függelyeket condillomákat talált, elszínezéssel, méhszájsebbel. És ezt úgy hogy előtte 2 hónappal semmit nem láttak más nőgyógyászok.

Figyelt kérdés
Fél évre rá a minap találtam újabb szemmel alig látható kinövéseket a kisajkak belső részén. Az orvos megvizsgált és talált condillomákat a hüvelyben újra és az egyik oldali kisajkon is. Azt mondta ez előrehaladott, de semmi durva elváltozást nem látok szemmel nem is látható. Volt olyan akinek emiatt le kellet vágni a kisajkakból? Közben a méhszájseb meggyógyúlt.

#HPV #CONDILLOMA
2018. jan. 13. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a hpv-vel kapcsolatban tudok, saját tapasztalatot írni. Nekem is voltak kinővések csak nekem a nagy ajkakon. Én lézeresen leszedettem, el is küldték szövettanra ott derült ki, hogy nem rosszindulatú kinővés. Azóta 1 éven belül még 2-3 darab jött ki újra, akkor valószínűleg még hpv-s voltam. Szóval 2 év után viszont már nincs hpv jelen. Amúgy elvileg ahogy olvastam kb. 4 hónap alatt jönnek ki a kinővések attól a naptól, hogy elkaptad a hpv vírust. Szerintem lézeresen letudják vágni azokat az apró dolgokat viszont van esélye, hogy kinő újra, ha nem gyógyultál ki a hpv-ből. Szerintem előbb kezeltesd magad. Amúgy mikor volt nekem ez csak ecsetelőt kaptam rá semmi mást az sztk-s orvostól. A magán dokitól már gyógyszert is, mondta nem is érti, hogy akart engem az orvos csak ecsetelővel ebből kigyógyítani... Illetve étrendet változtattam 1 éve, ez is segítette a gyógyulásomat.
2018. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaptam TCA oldatos ecsetelést,kivül is meg belül is.Ettől egy 2 nap múlva távoznak a condillomákat,de attól még a szervezetben benne van.Kezelésként CNS M kúpot esténként ,szájon át Klion,Estrokad ha él az ember nemi életet"hát kinek van ezek után"és Cikatridina.
2018. jan. 13. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kaptam Klion d hüvelykupot, de azt baktériumra, addigra már hpv-m se volt.

Isoprinosine tablettát kaptam még, de ezt is akkor mikor már nem volt jelen a hpv. Az orvos mondta, hogy ezt a hpv-re szokták szedni.

2018. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostlátom te nem kúpos kliont kaptál, mondjuk én a hüvelykúp mellé ugyanúgy kaptam kliont szájonát bevehetőt. Ha van párod érdemes neki is szedni a Klion-t hogy ne fertőzzétek egymást oda-vissza illetve amíg ezeket szeded 0 szex, maximum gumival. De nekünk sajna a gumi állandóan kiszakadt, szóval inkább nem is csináltuk.
2018. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!