Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Sajna a gyogyszere...

Mit tegyek? Sajna a gyogyszerek mar nem segitenek valakinek valami otlete vagy tanacsa?

Figyelt kérdés
Menstrualok nagyon faj a hasam edig nem fajt visszont most mar par alkalomal gyotor a fajdalom !
2018. jan. 13. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert próbáltál rá?
2018. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Menj el orvoshoz szerintem!
2018. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, szokott segiteni. Egyebkent szedsz valamilyen fajdalomcsillapitot? Ha nem segit, valoszinuleg fogamzasgatlot fognak felirni es megneznek UH-val
2018. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az erős görcsoldók és fájdalomcsillapítók nem segítenek,akkor menj nőgyógyászhoz,mert lehet gyulladásod,cisztád vagy endometriózisod. Mindenképp vizsgáltasd ki. Vény nélküli fájdalomcsillapítók közül ajánlom a Spedifen600-at Nospa fortéval.
2018. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aszpirint próbáld ki. Ez nem vicc! Kevesen tudják, hogy az ellen a hormon ellen hat, amelyik az összehúzódásokat okozzák.
2018. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az szokott segíteni, ha beleülök egy kád meleg vízbe. Nem valami gusztusos, mert közben persze folyik az emberből a vér, de a meleg víz nagyon jól ellazít. Addig üldögélek benne, amíg enyhülnek a görcsök. Van, hogy elég a 10-15 perc.

A szülő nőknek is ugyanezért szokták ajánlani vajúdáskor a melegvizes fürdést. Sőt, vannak olyan szülészeti osztályok, ahol lehet kérni, hogy vízben vajúdhassanak, hiszen a meleg víz könnyít a görcsökön.

A gyógyszerek, amiket kipróbáltam, vagy nem hatottak, vagy bekábultam tőlük, így nem is kísérleteztem tovább.

2018. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!