Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

9 hónapja nem jött meg. Lehet ebből nagy baj?

20 éves vagyok és tavaly áprilisban volt meg utoljára és azóta nem. Tudom, orvoshoz kell menni és most már el is fogok menni.

Mi okozhatja ezt? Illetve ha ezt sokáig húzom, előfordulhat, hogy nem lehet a későbbiekben gyerekem?

2018. jan. 13. 21:25  Privát üzenet  

A válaszok

De hogyhogy nem mentél orvoshoz? Ezt sose fogom megérteni...na mindegy.

Anorexia nem szól közbe? 50kg felett vagy?

Terhesség? Bár azt már észrevetted volna :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. jan. 13. 21:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Inkább túlsúly, mint anorexia.

# 2/4Időpont 2018. jan. 13. 21:30 Privát üzenet
Diéta? Vegaság? Ez is lehet ok, De már régen kellett volna orvoshoz menned.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. jan. 13. 21:33 Privát üzenet
Akkor lehetséges,hogy hormonprobléma áll a dolog mögött.Ne gondolj mindjárt a legrosszabbra,de mindenképpen menj el orvoshoz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. jan. 13. 21:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csináltam magamnak házilag egy köldök pirszinget. Ebből lehetnek egészségügyi problémák? Már egy hónapja csináltam 14/L
Az egy havi kontaktlencsét már 2 hónapja használom, nem érzek semmi kellemetlenséget, azt hallottam, hogy igazából addig lehet hordani amíg el nem szakad, vagy a fehérje már...
Üvegtest leválásom van 2 hónapja.4 orvos látott, ebből egy mondta meg az üvegtesi leválás tényét. Kérdésem azokhoz, akiknek szintén ez a problémája: 2 hónapja állandóan gyulladt...
én 4 honapja szedem a fogamzás gátlot.2 napja vettem be az utolso szemet és most a 7 napos szünetnek a 2 napjánál tartok de még nincs mensesem csak barna folyás volt tegnap ez...
Az első hétben két tabit nem vettem be, otthon maradt és nem tudtam érte menni. A másodikat pótoltam, és azóta rendesen szedem. Második hét végén volt szex. Lehet ebből probléma?...
Ugye ez nem baj? Egy hónapja jött meg először, pontosan árpilis 27. én, és 8napos volt. Az a helyzet hogy azóta nem jött meg, és félek. Lehet ebből valami baj, vagy ez normális?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!