Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj, hogy leborotváltam...

Nagy baj, hogy leborotváltam a hónaljam?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szívesebben mennék kozmetikushoz, mert eddig oda mentem mindig, de télen anya nem engedi, vagyis inkább sajnálja rá a pénzt.(ami érthető, hiszen csak a hónalj 700Ft.) Már nagyon idegesített, hiszen nyár óta nem volt legyantázva, ezért ma este fürdés közben leborotváltam. Ahogy említettem legfőképpen azért, mert már idegesített, olyan hosszú volt, másrészt pedig oké, hogy hosszú ujjúban nem látszik, de az osztálytársaim már tuti látták pl öltözőben, vagy tesin, mert rövid ujjú póló kell, és hát ugye súlyzózásnál fel is kell emelni a fejed fölé a súlyzót. Nagy baj lenne szerintetek, ha télen (illetve tavasszal)többször leborotválnám? Már utána néztem neten egy kicsit, és azt írják, hogy tévhit az, hogy erősödik a szőr, csak mivel levágja a szőrt, ezért nyilván egyenes lesz a vége ha meg is nő, és ezért érezzük erősebbnek. 13/l

2018. jan. 13. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól tudod, a szőr nem lesz erősebb a borotválástól, ez tévhit. Nyugodtan borotváld le, ha így jobban érzed magadat. Én meg se tudom várni, hogy akkora legyen a szőr, hogy már kozmetikus gyantázza le, mert az már nekem baromi hosszú, és idegesít, kellemetlen.

21N

2018. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyantáztatom kozmetikussal, de télen borotválom, mert semmi kedvem hidegben kozmetikushoz sétálni :))
2018. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 14. 08:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg azt megtudnád/átok mondani, hogy mennyi időközönként kell? Az baj, ha pl minden nap? (Én nem szeretném minden nap, csak olvastam olyat is, aki minden nap borotválja)
2018. jan. 14. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy "kell", hogy te akarod. Én néha a borostát is le szoktam szedni, néha meg két hétig hozzá se érek. Ahogy kedvem van hozzá.
2018. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2018. jan. 14. 14:11
 7/7 Dávid86 ***** válasza:
Vagy akár azt is csinálhatod, hogy borotválod 18 éves korodig vagy később, és addig jól meggondolod hogy szeretnél véglegesen megszabadulni vagy sem. Ha igen, akkor megfogod az összegyűjtött 50000-et és elmész elektrolízisre. Ha nem akkor lesz hasznosabb helye a pénznek.
2018. márc. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!