Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy én ezt ennyire...

Normális hogy én ezt ennyire nehezen tudom feldolgozni? 17/L

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál voltam,ahiva életemben először egyedül mentem el. Az orvos későn kérdezett rá a szüzességemre és hát megvizsgált...a hírtelen fájdalomtól szinte sikítottam, de nem mertem hangosan. Nem akartam hogy a folyosón is hallják. Nem vette ki azonnal azt a tölcsér szerű valamit hanem még három négy alkalommal megmozdította bennem. Igyekeztem nem sírni. Azt hittem normális hogy néha a vizsgálat ennyire fáj. Kérdezgetni kezdett hogy mivel védekezünk a párommal. Én ekkor mondtam hogy semmivel. Akkor ledöbbent egy percre. Nekem még sosem volt barátom és szűz vagyok. Akkor kiszedte azt az eszközt és ellenőrizte. Azt mondta hogy akkor valószínűleg pettingnek lennie kellett vagy tampont használok. Nem, egyiket sem próbáltam még. Ekkor momdta hogy a hüvely szűk...de nekem már nincs szűzhártyám. Amikor feláltam a lábaim remegtek és még mindig fájt a vizsgálat. Gyorsan felöltöztem és siettem ki a kórházból ahogy tudtam. Végig sírtam az egy órás autó utat. Nehezen múlt el a fájdalom. Ennek már három napja és gyakran eszembe jut. Ha a fájdalomra gondolok gombóc kezd folytogatni a torkomban. Buta voltam hogy nem szóltam időben...de nem csinálhatom vissza. Mint mindenki én is ismerkedem a testemmel. Eddig csak egyszer nyúltam a hüvelybe mert annyira szűk volt hogy rossz érzést okozott. Kíváncsiságból meg néztem mi a különbség most. Már nincs az a szűk érzés. Két ujj is könnyen bemenne. Ez ijesztő mert az én testemnek nem ilyennek kell lennie. Rossz mindig azzal az érzéssel le feküdni hogy megalázó helyzetben kellett akkora fájdalmat át élnem mint akkor. Még csak nem is számítottam rá. Mások szerelemből vesztik el életük nagy pillanatában, nem egy fém orvosi eszköztől. Szánalmasnak érzem magam.

2018. jan. 14. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Sajnálom.

Ez igazából az orvos hibája, mert vizsgálat előtt rá kellett volna kérdeznie.

Jobb, ha felkészülsz sajnos, hogy az orvosok egy része nem ért ahhoz, amit csinál, pancserek. Fizetős orvoshoz érdemes menni, az állami orvosok hanyagok, csak a markukat tartják, pedig mi fizetjük a TB-t éveken át akkor is, ha semmi bajunk.

Tényleg sajnálom.

Igazából az orvosnak kéne ezt elmondanod és megkérdezned, mert neki tudnia kéne ilyen helyzetben is, mit kellene javasolnia, ha már nem tudom, hány évig járt az orvosira.

2018. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az teljesen normális, hogy így éled meg. Nem tudom, amúgy mi célból mentél, de ha legközelebb is menned kell, akkor mindenképp szólj előre, hogy még szűz vagy. Lehet, hogy szűzhártyád nincs, de attól még nem tanácsolom neked ezt a vizsgálatot, mert amiatt, hogy még szűk vagy, szintén fájhat. Sokszor még az 1000. szex után sem kellemes.


"Mások szerelemből vesztik el életük nagy pillanatában"

Nyugi, attól még a szüzesség elvesztésének élménye meglesz, de lehet, hogy még így is fájni fog. Tudom, hogy ez neked egy nehéz és megalázó helyzet, de sok ember van, akinek sportolás közben szakad át, de olyanról is hallottam, akinek túl vastag volt, vagy túl pici volt rajta a rés (az mindig van), és hiába próbálkoznak a párjával, egyszerűen nem megy. Olyankor a nőgyógyász szokta megvágni, de nyilván akkor ad előtte érzéstelenítőt.


22/N

2018. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

1. Vagyok. Igen, normális sajnos, hogy ilyen nehezen tudod feldolgozni. Más lányoktól is hallottam hasonlót, a "hozzáértő" nőgyógyász fantasztikus vizsgálatának köszönhetően...

Próbálj arra gondolni, hogy csak egy vizsgálat volt.

2018. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Ettől még szűz maradtál. Lehetnél kicsit olvasottabb a témában.


A szüzesség az első szeretkezéskor "veszik el". Semmi köze a szűzhártyához, ami ezer okból elszakadhat.

Helyedben inkább örülnék, hogy túlvagy a kellemetlenségen, így a leendő barátoddal már sokkal kellemesebb élmény lehet az első. Én mindig imádkoztam az égiekhez, hogy az első szűz barátnőmmel könnyen menjen és már ne legyen meg a szűzhártyája. Sajnos megvolt neki és rettenetesen fájt... de már csak a hozzáérés is.

Aztán túlestünk rajt, de nem volt kellemes egykünknek sem.

2018. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még szűznek számítok. Nem az a hártya számít hanem a fájdalom erőssége. Mindenhol hallani és olvasni lehet hogy a nemi szervek mekkora örömöt képesek okozni. Én viszont ekkora fájdalmat még nem éreztem.
2018. jan. 14. 00:51
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha pedig a szex is ilyen akkor még sem olyan kellemes amilyennek leírják mások. Vagy talán csak a fiúknak igazán jó.
2018. jan. 14. 00:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mindenkinek máshogy fáj. De akkor is érezni, nem? Ami benső fájdalmat okoz az hogy lehetne kellemes?
2018. jan. 14. 00:54
 8/14 anonim válasza:
48%
velem ugyanez tortent. Mult nyaron a szuzessegem elvesztese utan mentem dokihoz aki egy balfacan volt.. Semmit nem kerdezett es mar durr belem is dofte azt a szar fem tolcsert vagy mit. Es nem birtam ki hogy ne sirjak. Pedig akkor mar nem voltam szuz. A vizsgalat utan kerdezte meg hogy volt e mar kapcsolatom.. Arrol nem is brdzelve hogy aznap meg vereztem is utana..
2018. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Hat ez elég ciki. De szerintem a te hibád is. Azzal kellett volna kezdened, hogy szűz vagy, ez és ez miatt jöttél. Én mondjuk örülnék neki a helyedben, hogy így alakult (nyilván fáj), de egy csomó haszna van: mostmár garantáltan gond nélkül tudsz tampont használni, nem fog fájni az első szex sem, stb. Ettol figgeltenul meg szuz vagy. A szűzhártya egy csomó mindentől elszakadhat.
2018. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Babám az elsö pár szex bizony rohadtul.fáj, és akkor is, ha nem vagy nedves, hiába szeretkezel akár évek ota is.


Egyébként az orvos NEM gondolatolvaso, mikor felfekszel már mondnod kellet vna, hogy szüz vagy.


Sok korombeli nem az már.

2018. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!