Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Első menstruációs...

Lányok/nők! Első menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
Nekem már megvan csak az érdekel hogy ki hogyan élte meg :)

2018. jan. 14. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Keresöt használni luxus?


Nekem is megvan, tyűha...

2018. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
600 ilyen kérdés van. Olvasd vissza őket.
2018. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
reggel mikor felkeltem és elmentem wc-re akkor láttam hogy vérzek, szóltam anyának , raktam be betetet aztan cső. nem fajt a hasam meg semmi. egy napig tartott az elso. 11 voltam
2018. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam, szerencsére a nyári szünetben jött meg. Csak éppen reggel, szóval majd kiugrott a szívem, hogy mi az a hatalmas vérfolt a hálóingemen. Persze, tudtam, hogy mi az (anyukám már fél évvel azelőtt elmondta a dolgokat), de azért megijedtem. A hálóinget ki kellett dobni, nem lehetett teljesen kimosni, hiába áztattam be azonnal hideg vízbe. Tettem be betétet, vettem be gyógyszert, mert eléggé fájt, aztán felhívtam anyukámat, amikor szünete volt reggel.
2018. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
10 eves voltam, es nyari szunet volt. Elotte nem valamiert a menstruaciorol olvastam, es nevettem, hogy milyen gaz lenne mar ha megjonne. Elegge fajt az este a hasam, de csak azt hittem egyszeruen ehes vagyok. masnap, reggel felkeltem, es nem is figyeltem, hogy az egesz anynemum tiszta ver. elmentem wc-re, es amikor alltam volna fel, hallottam hogy valami folyik, meg. Le neztem, es olyan szinu panikba estem, a sok ver lattan, hogy elajultam 😂😂😂 majd otthon pont nem volt betet, se tampon, ugyhogy egy fel kilo ec papirt tekertem a bugyimba, majd lefekudtem a kanapera es ossze kuporodva sirtam,es probaltam leirni anyukamnak, hogy vegyen betetet 😂😂😂😂😂
2018. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
**nem tudom miert,
2018. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Nekem 13 évesen jött meg szerencsére otthon. Nem igazán volt otthon betét így izgultam hogy este fele mikor érkeznek meg anyukámék a bevásárlásból.Has-fájás nélkül megúsztam.
2018. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem suliban jött meg, napkozben. Reggel otthon meg nem volt semmi. Tesi elott mindig elmegyek wc-re, aznap is ugy tettem. Elegge meglepodtem h a feher bugyim(legtobbszor feketet veszek de aznap vmiert pont fehetet kellett😂) tiszta vér.
2018. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Részletekben engedi csak elküldeni😕 na de itt a folytatás:Szerencsere nem aztam at, kibirtam amig hazamentem. Anyum betéteiből vettem el és aznap este nem mertem elmondani😅
2018. márc. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
3.rész:másnap du. amikor meg mindig vereztem kenytelen voltam elmondani. Ennyire en meg nem izgultam eletemben😂 Eskü, úgy ereztem elajulok hallottam a szívdobogasom es nehezen kaptam levegot. Nem tudom miert stresszeltem ra ennyire😂
2018. márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!