Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg ilyen össze...

Miért jön meg ilyen össze vissza a menstruációm?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok 2 eve jott meg eloszor. Soha sem volt pontos a menszeszem mindig kesett vagy elobb jott meg egy ket nappal. (ezek meg a jobbik esetek voltak) de voltak kisebb nagyobb kimaradasok tavaly elott 4 honapig nem jott meg aztan meg “rendes” volt. Tavaly nyaron szinte egesz nyaron nem jott meg. (olyan mintha nyarankent nem

jonne meg, talan a meleg miatt?)Most meg (november ota kb), 21,30 naponkent (neha kimarad) de most 16 nap utan jott meg! bocsi ha kicsit osszeszedetlen lett, de a lenyeg hogy nagyon rendszertelen az egesz.



2018. jan. 14. 18:46
 1/7 A kérdező kommentje:
mindig azzal nyugtatom magam hogy meg nem allt be, csak kivancsi lennek az okara/van e valami bajom
2018. jan. 14. 18:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz, nézze meg a hormonjaidat. Lehet, hogy valamelyiknek nem jó az értéke, ez okozza.
2018. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
21-30*
2018. jan. 14. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Elektronikus eszközök kat-ban írtál, csak szólok!
2018. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Ja, nem! De hülye vagyok én!
2018. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat mostmar nem.lenne hulyeseg orvoshoz menni evvel. Ha magatol nem all be, akkor gyogyszerrel be kell allitani. Meg az is lehet, hogy cisztad, polipod, miomad vagy gyulladasod vagy valamid van, es amiatt van ez az ossze vissza verzes. Orvoshoz kell menni
2018. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erica22 igazad volt az elobb tenyleg ott volt de a gyk automatikusan kijavitotta szerencsere:)
2018. jan. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!