Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hajgyógyászoknál kell vérvétel?

Hironix kérdése:

A hajgyógyászoknál kell vérvétel?

Figyelt kérdés
Tűfóbiám van, és ha kell a hajgyógyásznál vérvétel akkor én ott hagynám őket. Esetleg volt már valaki? kellett a vérvétel?

2018. jan. 14. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen panasszal mesz hozza. Fokozott hajhullasnal biztos neznek hormonokat vitaminszintet, de ha korpasodas vagy valami hasonlo akkor nem. Nyugi egy vervetel nen a halál en is nagyon feltem tole es kiderult hogy nem is ereztem belole semmit. Ha szolsz ilyen esetben az az ott dolgozoknak segitenek. Jobbulast :)
2018. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hajgyógyász biztos, hogy nem néz hormonokat. A fejbőrödet nézi meg valami nagyítós kamerás eszközzel, jól megcsinálja a hajadat, hogy hullik e, és vetet veled méregdrága sampont, balzsamot.
2018. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*megcibálja
2018. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogszabályzós vagyok és a fajdalom miatt egy év alatt a pihe súlyomból vesztettem még -5kilót. Kiskorom óta nem erős a hajszerkezetem, de valamilyen szinten hullik a hajam. Vasalom, festve van és ha nem elég nagy eséllyel vashiányos is vagyok. Dohányzom is. Ezek talán a legnagyobb indokok, és ha lehetséges lenne mindenképpen elszeretném kerülni a vérvételt. Nem a vértől félek(pl oltásnál kibírom ott is félek de nem annyira.) kiskoromban lett egy ilyen félelmem ami amit nem tudok megszüntetni. Lehet “gáz” de én nem bírom ki. Köszönöm az eddigi válaszokat
2018. jan. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!