Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Fontos! Kérem valaki...

SOS! Fontos! Kérem valaki ajánl valamit, ami segít? (lent)

Figyelt kérdés
Be volt tagadva a hüvelyem,égett,csípett,fájt,fehér folyásom volt. Elmentem nőgyógyászhoz,Kliont írt fel,utána egy darabig jó volt,de most megint visszajött ugyanaz a szúró fájdalom. De csak jövőhétre kaptam időpontot és azt mondták,hogy időpont nélkül nem vizsgálnak meg. Én ezt a fájdalmat addig nem bírom ki. :( Esetleg háziorvos felírathatja a Kliont? Vagy valaki tudna ajánlani valami hasonló vény nélkül kapható gyógyszert? Betadine kúpot+ kenőcsöt már használtam,de az semmit nem ért. :(

2018. jan. 15. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:
dagadva*
2018. jan. 15. 12:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász zárójelentésére lehet, hogy felírja a háziorvos. Egyébként próbáld kamillateát külsőleg, belsőleg (igyál belőle legalább fél litert naponta), s esetleg nospa fájdalomcsillapításra.

A jövő héten pedig irány a nőgyógyász!

2018. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És esetleg a canesten kombi segítene?
2018. jan. 15. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én canesten combi unot használnék. Rontani nem ronthat a helyzeten, sőt, elég valószínű,hogy segíteni fog. Nekem szokott.
2018. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálkoznék először a házi orvossal hogy felírja-e.
2018. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Betadine nem vált be, akkor gombás fertőzésed van, canesten.
2018. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idelyn is jó lehet. A kliont ne irasd fel, nekem is mindig csak időlegesen segített, 2x is kaptam, mire hajlandó volt megvizsgálni az orvos és rájött,hogy jééé, mással kéne kezelni. Tudom nagyon rossz, nekem anno 2 hetet kellett várni a kenet eredményére, azt hittem meghalok annyira fajt
2018. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Vettem canesten kombit,remélhetőleg segíteni fog. Jövő hétig biztosan nem bírnám ki.
2018. jan. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!