Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett lett...

Fogamzásgátló mellett lett valaki terhes?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm a Minerva nevű fogamzásgátló mellett lett terhes. Én 2 hónapja kezdtem, szerintetek váltanom kéne?
2018. jan. 16. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én másfél évig Jangee-t szedtem, most szeptember óta Milligest szedek. Soha nem volt semmi baj, bár mi mindig nagyon vigyáztunk, barátom mindig kiveszi mielőtt elélvezne, sőt mostanában pluszban használunk óvszert mert azt mondja hogy úgy kényelmesebb. 20 éves vagyok most még egyáltalán nem szeretnék gyereket, ezért vigyázok ennyire, lehet hogy túlságosan is, de így soha nem aggódok :)
2018. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Unikornispata ***** válasza:
100%
Ha kihányja,hasmenése van a beszedést követő néhány órán belül,akkor előfordulhat.Illetve orbáncfű tea fogyasztása semlegesíti a hatását,és kétséges,hogy így tesz-e a cickafark is,illetve a nagy mennyiségű C-vitamin.De ezeket is nagyobb dózisban,többször alkalmazva áll fenn a veszély.Összességében megbízhatóak a tabletták, nagyon kevés gyógyszer tud bezavarni nekik.Mondjuk az antibiotikum igen.Igazából a felszívódási körülmények tudnak változni ezek által a dolgok által,így jöhet össze nem kívánt terhesség.Körültekintőnek kell lenni,és nem lesz baj.Én 4 és fél évig szedtem Jangee-t
2018. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért szed valaki fogamzásgátlót, ha a pasinak a vége előtt ki kell kapkodnia a farkát, és még gumit is kell húznia. Ez annyira röhejes. Azért van a fogamzásgátló, hogy egy nap akár ötvenszer is benned élvezzen el a pasi. Mi 3 év alatt egyszer sem szakítottuk meg az aktust. Nem lettem terhes. Mindig figyeltem, mi gyengíti a hatását. Olyankor használtunk pluszban gumit. Egyébként kihasználtuk a bogyó lehetőségeit. Ha valaki terhes lesz mellette, az vagy szarul szedte, vagy nem figyelte, mitől gyengül a hatása. Elég néha beleolvasni a fogamzásgátlás témakörbe itt gyakori. Döbbenet, hány nő szedi úgy a fogamzásgátlót, hogy a legalapabb dolgokat sem tudja róla. Az ilyenek mellett nem csoda, ha valaki terhes lesz mellette.
2018. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!