Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt 4napig...

Menstruáció előtt 4napig pecsételő vérzés, kinek van/volt?

Figyelt kérdés
2 éve szültem, azóta pontosak és rendesek voltak a menstruációim, tényleg semmi panaszom nem volt. Viszont ebben a hónapban már 4nappal a mensim előtt pecsételő vérzést észleltem. A rendes mensiig minden nap kb 1x a toalaett papiron észleltem csak. Nagyon ideges vagyok, hogy mi lehet a gond, a menstruációm elmúltával azonnal elmegyek orvoshoz. De addig is érdekel, hogy kinél mi volt a kiváltó ok?
2018. jan. 16. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A test működése nem óramű. Előfordul, hogy az életed során 1-1 menzesz eltér valamiben a szokásostól, rengeteg dolog befolyásolhatja, ilyenen egyáltalán nem kell fennakadni, nem egetrengető dolog. Ráadásul már az is menzesz, csak még kevés. Elég szomorú, hogy ezt egy anyának magyarázni kell.
2018. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl nekem is így szokottkezdődni. Orvos annyit mondott rá egyszer, hogy a sárgatest hormon miatt van. Nekem nem volt belőle gondom, 3 gyerekem nagyon könnyen összejött.
2018. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!