Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló váltásnál ez...

Fogamzásgátló váltásnál ez normális?

Figyelt kérdés
Qlaira-t szedtem fél évig, de közti vérzéseket csinált, ezért Dienille-re váltottam. Másfél hete szedem, rettentően feszül tőle a mellem, a hátam, fejem is fáj és nagyon fáradékony vagyok. Aki váltott már, neki mikorra múlt ez el? Köszönöm a válaszokat előre is :)

2018. jan. 16. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én egyszer váltottam, Jangeeről Milligestre, de nekem a váltás között volt 5 hónap szünet. Amikor újra elkezdtem szedni, akkor csak a pecsételő vérzésem volt kb 3 hétig, ami akkor is jelentkezett amikor a Jangee-t kezdtem szedni. amúgy ha fejfájásod megmarad akkor mindenképp menj vissza az orvoshoz, mert én is azért váltottam mert fájt a fejem. Mondta a nőgyógyász hogy az a nő, akinek a tablettától fáj a feje, annak az összestől fog, de érdekes mert szeptember óta szedem a Milligest és nem fáj tőle a fejem :D
2018. jan. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó fajta gyógyszernél 3 hónap kellett hogy megszűnjenek a mellékhatások. De általában annyi idő kell amíg megszokja a szervezet. Bár én utána abba hagytam inkább. Azóta se szedtem és nem is akarok.
2018. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egyszer váltottam Mistral-ról Dienille-re. A Mistral-tól éreztem többféle mellékhatást is, ezért váltottam, és nekem egyből megszűnt minden, nem volt utána semmi. De szerintem maximum 1-2 hónap alatt el kéne hogy múljanak. Inkább kérdezd meg a nőgyógyászodat! :)
2018. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!