Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már harmadjára marad ki a...

Már harmadjára marad ki a menstruációm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes, nem lehetek, mivel még szűz vagyok, szóval az sajnos kizárva. A tüneteim megvannak ( hasfájás, derékfájás, rossz közérzet, túl érzelmesség) de vér nincs. Nem értem mi van, és kicsit meg vagyok ijedve. Gondoltam arra hogy talán a vizsgaidőszak miatti stressz lehet az oka ( egyszer érettségi idöszakban volt ilyen, de akkor csak egy maradt ki és az sem teljesen, csak sokkal rövidebb volt kevés vérrel). Szerintetek? Várjak még vagy menjek orvoshoz?

19L



2018. jan. 17. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Stressztől is lehet. De ha már harmadjára marad ki, én elmennék orvoshoz.
2018. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj orvoshoz.

Nem szokott csak úgy kimaradni.

Az lehet, hogy több vagy kevesebb napig van, hogy alig van vér vagy sok van. De az nem normális, ha teljesen kimarad. Főleg így, hogy többször is egymás után.

Sok minden okozhat ilyet, pl. ciszta. Úgyhogy mindenképpen fontos a nőgyógyászati vizsgálat.

2018. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Irány a doki!

2018. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 17. 09:43
 5/5 Lazar zoltanne válasza:
Sziasztok lenne egy kerdesem szüles utan 3 honapig szoptatam utana meg jott a menstrualciom 2 szer rendesen most kesik lehet e ez a szules miatt?
2018. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!