Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26 éves nő vagyok, még nem...

Veros kérdése:

26 éves nő vagyok, még nem szültem viszont nem menstruálok már 7 hónapja. Voltam orvosnál is azt mondta PCOS, szedtem több fajta gyógyszert egytől se jött meg. Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy hol laksz? Mert Pesten van egy nagyon jó professzor, ha gondolod, megírhatom a nevét, érdemes elmenni hozzá.


Nekem is PCOS-t mondott a dokim, elmentem hozzá, és mondta, hogy nekem nem az van. Persze, nálad biztos más a helyzet, de tényleg nagyon rendes, hozzáértő doki.

2018. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
dr szigeti zsanettet melegszívvel ajánlom puszi
2018. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazàból én is orvosról orvosra jàrok. Hol ilyen hol olyan gyógyszert szedetnek velem. Voltam magànrendelésen is de csak -15 ezerrel lettem kevesebb azt mondta a doki fogyjak 20 kg-ot! Szolnok megyében lakom de messzebre is elmennék hogy valamit javuljon a helyzet! Köszönöm a vàlaszt!
2018. jan. 17. 18:14
 4/5 anonim válasza:
Szia, én is Szolnok megyében élek, én is sok dokit megjártam...Végül tavaly májusban állapították meg,hogy pcos-m van, viszont elintéztek egy fogamzásgátlóval, és hogy majd akkor van további tennivaló, ha gyereket szeretnék. 25 vagyok, és még tanulok, 2 évig biztos nem tudok babát vállalni, de engem is elkeserít ez a helyzet. Most eldöntöttem, hogy nem szedem a fog.gátlót, bár főként azért, mert panaszaim lettek tőle. Két hét múlva újabb dokihoz van időpontom, kíváncsi vagyok ő mit tanácsol, nem hiszem el hogy a fogamzásgátló lenne a megoldás. Neten is sok cikket olvastam erről, főleg pcos-val foglalkozó oldalakon.
2018. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Akkor leírom a doki nevét.


Vojcek László professzor úr, az Irgalmasrendi kórházban. Lehet előre kérni időpontot.

2018. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!