Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnál is kíséri a menstruáció...

Másnál is kíséri a menstruációt hasmenés?

Figyelt kérdés
Nálam nagyon gyakori, hogy közvetlenül mielőtt megjönne, illetve az első órákban hasmenésem van, ezzel együtt általában menstruációs görcseim is vannak. Ha beszedek fájdalomcsillapítót, akkor a görcsök és a hasmenés is megszűnik. Mi okozza a hasmenést? Ez normális?

2018. jan. 17. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális, nekem is előfordul néha, amint megjön.
2018. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nálam is előfordul, főleg az első nap. Szerintem ez normális, nincs ezzel semmi baj :)
2018. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Nálam gyanakodtak endometriózisra, és az orvosom anno kérdezte, hogy mensi alatt van-e hasmenésem.
2018. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is. Gyerekkoromban a suliból is hazavittek miatta.
2018. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is.Mensi előtt,alatt vagy utàn sajnos nem marad el 1-2 hasmars.Hormonvàltozàs,prosztaglandinok.Ez az oka.Ha nem kell menned sehova,ne törödj vele.Ha menni kell,széntabletta,nospa jó rà.
2018. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert van mert a gorcsok ugye a meh osszehuzodasa es ott van a vegbel is es az is gyorsabban mozog igy nem tud megkotni a dolog. Ezert van hasmenes. Nekem is szokott
2018. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból szorulásos vagyok, menstruáció előtt és közben viszont normálisan tudok wcre járni, sőt, van hogy minden alkalommal kajálás után.
2018. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek nekem nincs, de az egyik barátnőmnek van.
2018. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
kíséri, de ez legyen a legnagyobb problémánk az életben!:D
2018. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!