Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövőhétre van időpontom...

Jövőhétre van időpontom nőgyógyászhoz de pont meglesz a havim, így is megvizsgál?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és még soha nem voltam nőgyógyásznál, most viszont szeretnék felíratni fogamzásgátlót,ezért is megyek hozzá. Pont meglesz a havim is, ilyenkor meg is vizsgál vagy csak felírja? Hogy zajlik? Fáj? kicsit félek...
2018. jan. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj később, mert ha még sose voltál, nem ártana egy rákszűrést is csinálni, azt pedig vérzés közben nem lehet. A vizsgálat nem fáj, maximum kellemetlen. Nem minden doki vizsgál ki egyébként a fogamzásgátló íratása előtt. Van, aki (sajnos) csak felírja a gyógyszert.
2018. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Kerj masikat, mert egy evnel regebbi rakszuressel nem irhatjak fel es azt menzesz alatt nem lehet megcsinalni. Szoval feleslegesen mennel.
2018. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg, rosszabb esetben kapsz egy új időpontot és visszahív pár nap múlva. Hogy fáj-e (?) kellemetlen, fájni akkor fáj ha van bajod, de ez sem akadály, sőt, muszáj megnézni, hogy mi van ott.
2018. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik barátnőmet sem vizsgálta meg a nőgyógyász amikor fogamzásgálót irattak fel. Annyi volt, hogy elküldte őket vérvételre. És ez 3 különböző nőgyógyász..
2018. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, a vérvétel is egyfajta vizsgálat. A legtöbb doki azt se teszi meg, csak hasraütésszerűen felír egyet. :/
2018. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megvizsgálni. Vérzés közben csak akkor vizsgál, ha pont azzal van problémád, azért mész. Nem mókás, kifejezetten kellemetlen az olyan helyzet, szóval inkább halaszd el az orvoslátogatást.
2018. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosfuggo,hogy megvizsgal-e.Lehet majd elkuld vervetelre es majd,ha visszaviszed a leletet megvizsgal.
2018. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!