Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabit evett...

Esemény utáni tabit evett valaki? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Sokan ettek. Megzavarja a mensit, felborítja a hormonháztartást x időre. Felesleges stressz a szervezetnek. Inkább az előre védekezésre szavazok. Persze ha utólag szükséges hirtelen, akkor kb "ennyi" mellékhatás várható.
2018. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Evett. :DDD Nem igazán lehet összehasonlítani egy finom palacsintával.

Az esemény utáni tablettát bevenni/beszedni szokták. Egy lórúgásnyi hormon van benne, amitől akár fél évre is megzavarodhatnak a hormonjaid. Csak nagyon indokolt esetben szabad bevenni, évente maximum kétszer lehet. Inkább védekezz rendesen mindig, akkor nem lesz rá szükséges.

2018. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze minden nap eszek egyet. Úristen ilyen szóhasználatot.

Amúgy még soha nem VETTEM BE ilyet. De mit akarsz róla tudni? Ha már a petesejt beágyazódott akkor nem ér semmit sem. Azért kell egyből bevenni mert megakadályozza a peteérést.

2018. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb 10 éve egyszer vettem be egyet, kiszakadt az óvszer szája, valószínű hibás volt, és nem voltunk benne biztosak, hogy baj lett, de inkább, a biztonság kedvéért kiváltottam.

Én semmi hatást nem tapasztaltam, ugyanúgy jött meg, mint amúgy, nem csúszott, nem fájt jobban, nem pecsételtem...

De ez csak az én tapasztalatom, lehet valakinek utána hónapokig vacakol a ciklusa. Olyanról is hallottam már, aki terhes lett mellette...🙄

2018. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!