Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves lány vagyok. Naponta...

18 éves lány vagyok. Naponta megiszok 8-10 liter folyadékot. Ez mennyire normális?! Gondolkodtam azon, hogy cukorbetegségre utalhat, de az éhgyomori vércukrom 4,6. Esetleg más betegséghez vezethet? Most is teljesen be van vizesedve!

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért iszol meg ennyit ? Ez a mennyiség egy zsugor ásványvíz.
2018. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nem kamu a kérdés akkor durva :D

hosszútávon ez nem egészséges!


epebajra is utalhat...

amikor nekem beállt az epém akkor ittam egész nap de akkor is "csak" 4,5 litert (3 üveg ásványvíz)-et tudtam meginni, de akkor nagyon szomjas voltam, egyfolytában száraz volt a szám, folyamatos szomjúságérzet.


Ha nem tud rendesen ürülni az epe akkor lehetséges az állandó szomjúság, de ekkora mennyiség már durva.

2018. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Lehet agyalapi miriggyel probléma. Guglizz rá arra, hogy diabetes insipidus.
2018. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bár tudnám miért iszom ennyit :( tudom nem vagyok egy 100-as lány :D de köszönöm a segítségeket,mindenképpen utánaolvasok a neten ;)
2018. jan. 19. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon sok,túl sok.Egy orvost meg kellene kérdezned,hogy nincs e valami gond.Ha ennyire szomjas vagy akkor valami lehet a háttérben.
2018. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Agyi problémát jelez. Ez komoly dolog, úgy hogy menj el a háziorvosodhoz!
2018. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sokat iszol. Ennyit nem szabad. Keresd fel a háziorvosok.
2020. nov. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!