Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes vagy a hormonok...

Ibi86 kérdése:

Lehetek terhes vagy a hormonok szórakoznak? Mellfeszülés és barna vérzés okai

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónappal ezelőtt sajnos kilyukadt a gumi, így másnap bevettem egy esemény utáni tablettát. Nekem nagyon pontos a mensim, de ez mindent felborított. A bőröm rosszabb lett, a kedvem, a hasam is görcsölt stb és nem is jön meg azóta sem pontosan.

2 héttel ezelőtt, mensi után 1 héttel azonban megint kilyukadt a gumi. Fogalmam sincs ez hogy lehet, viszont mivel brutál hormonadag van ebben, így nem vettem be megint. Azon a napon nem is voltam (elvileg) termékeny.

5 nap múlva kell megjönnie, tesztet még nem csináltam, mert azt írják, a következő mensi napjáig nem mond biztos eredményt.

Pár napja feszülnek a melleim (sosem tapasztaltam ilyet) és ma már barna vérzést is tapasztalok. Azt olvastam, ez lehet a terhesség jele is. Valóban van erre esély, vagy még a felborult hormonrendszerem tüneteit tapasztalom?

Valaki járt már így?

Nagyon izgulok most ezen... nem is tudom, hogy történhetett, normális márkát használunk, és úgy használjuk, ahogyan kell.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. jan. 19. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg a teszt nem mutat eredményt addig a tested sem produkál tüneteket, hiszen még nem történt meg a beágyazódás (tehát a tested sem tudja, hogy terhes vagy-e).

A hormonrendszered tuti felborult. Én 1x használtam esemény utánit, de vagy 4-5 hónap volt mire visszaállt minden a régibe.

A barna vizelet miatt viszont jó lenne ha elmennél orvoshoz, mert nagyon nem normális.

2018. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most olvasom, hogy vérzést írtál. Ez tuti, hogy az esemény utáni miatt van. Azon se lepődj meg, ha most egy darabig teljesen össze-vissza fog megjönni.
2018. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, ebben a helyzetben ennek most jobban örülnék!

2018. jan. 20. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!