Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha gyógyszer mellett lettem...

Ha gyógyszer mellett lettem terhes, akkor egészséges a baba, ugye? Olyanok tapasztalata érdekelne, akik szintén így estek teherbe.

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem hallottam.

Ezt itt senki nem fogja tudni eldönteni, az orvosod tudja csak megnézni különféle tesztekkel, vizsgálatokkal.

2010. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miről nem hallottál? Hogy a gyógyszer nem 100%? Akkor ez az új információk napja:)

Tudom, hogy ezt csak az orvos tudja, de mivel valószínűleg nem én vagyok az egyetlen, érdekelne mások tapasztalat is. Amúgy még nem biztos, csak nagyon úgy tűnik.

2010. jún. 5. 19:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam gyógyszer mellett lett, a doki azt mondta, hogy már nagyon kis hormontartalmúak a fog.gátlók, nem lesz baja tőle. És nem is lett, már 3 éves. Amúgy jadyne-t szedtem, és van két ismerősöm akik szintén ez mellett lettek babásak. :S Te mit szedtél?
2010. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is... Nem jött meg a szünetben, hányingerem van, legszívesebben állandóan aludnék, pedig nem vagyok egy mormota. A dokim szerint 2-3 nap múlva érdemes tesztelni, aztán majd kiderül.
2010. jún. 5. 19:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Én gyógyszerszedés mellett születtem 27 éve - Anyum 4 hónapos koromig szedte a gyógyszert - mert az orvosa állította nem terhes, és nehogy már Anya jobban tudja... aztán mikor megmozdúltam, nem győzött szabadkozni, és be volt tojva, hogy mi lesz velem. - teljesen egészségesen jöttem a világra - leszámítva a csípőficamot, de annak köze nincs ehhez - és azóta sincs semmi problémám, pedig akkoriban mág lóadag hormont tartalmaztak a gyógyszerek!
2010. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akik tabletta mellett estek teherbe: 7 napos szünetben éltetek nemi életet egyéb védekezés nélkül?
2010. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi nem, olyankor gumit használunk. Elvileg véd akkor is, de mi óvatosabbak vagyunk. Amikor megvan, akkor sehogy nem vagyunk együtt, amikor elmúlik, de még nem telik le a 7 nap, olyankor gumi vagy csak petting.
2010. jún. 5. 21:46
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért érdekelt a dolog, mert hallottam, hogy vki szerint (egyes orvosok szerint) a szünetben nem véd megfelelően, de ennek ellenére ugye sokan szexelnek olyankor is egyéb védekezés nélkül. Arra gondoltam, hátha ez történt:)

De ezek szerint nem...

Köszi a választ, remélem a többiek is visszanéznek még:)

2010. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, mi soha és minden tablettát rendesen bevettem. Hát, igen, 100 % nincsen, kellenek kivételek...:(
2010. jún. 5. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Oh, akkor ő egy nem kívánt bébi lenne? - mert a kérdésből úgy tűnsz azért aggódsz, hogy egészséges legyen... most meg írtad, hogy sajnos nem véd 100%ban... (persze tudom, azért szedsz gyógyszert, hogy ne ess teherbe, de ha mégis így van, akkor probléma?)
2010. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!