Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nincs is normális ciklusom...

Ha nincs is normális ciklusom teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok legeloszor altalanos vegen johetett meg az elso olyan 14 15 lehettem azota ket kezemen meg tudom szamolni hanyszor jott meg. Van hogy fél év telik el két menstruacio kozott. Modtanaba mondjuk egyre "gyakrabban" jon meg olyan 3 4 havonta de ha meg is jon az is elege fajdalmas es eleg sokaig 7 napig tart. Orvosnal nem voltam meg vele. Hogyha nincs is rendes ciklusom es esetleg vedekezes nelkul szexelnek akkor van esely ra egyaltalan hogy terhes legyek?

Normalis valaszokat legyszives.


2018. jan. 21. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

18 éves létedre ilyen menstruációval igazán illene elmenned egy nőgyógyászhoz, nem pedig azon gondolkodni hogy ha gumi nélkül dugsz lehetsz e terhes.

Menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Ja meg persze természetes hogy védekezés nélkül csak akkor szexelünk ha gyereket akarunk.

2018. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem rendszeres a ciklusod, lehetsz terhes. Soron kivűli peteérést is okoz a szexuális együttlét.
2018. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj el dokihoz, ez nem normális. És igen, teherbe eshetsz, erre ne alapozz.
2018. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen vizsgáltasd ki magad, lehet hogy pcos-ed van, vagy valamilyen hormonproblémád, amit kezelni kell. Ne halogasd, különben később nehezen tudsz babát vállalni.
2018. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!