Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció első napján lehet...

Menstruáció első napján lehet menni mammográfiára?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az egyetlen, aki nem érti a kérdést?
2018. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Mondjuk ha olyankor nagyon érzékeny a melled, akkor inkabb ne, mert kimondottan fájdalmas is tud lenni akkor
2018. jan. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp! A mammográf berendezés olyannyira felborítja a homronháztartásodat ilyenkor, hogy súlyos esetben még akár férfiasan szőrös is lehetsz tőle...
2018. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hangya, vannak olyan vizsgálatok, amelyek nem ajánlottak menstruáció alatt - és ehhez nem kell, hogy hüvelyi vizsgálatról Legyen szo
2018. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Általában időpontot kell kérni mammográfiára. Ekkor kérdezik a menstruáció időpontját és úgy adják. Azt hiszem, a menstruációt követő hétre. Tehát kérdésedre válaszolva: nem szoktak végezni menstruáció alatt mammográfiás vizsgálatot.
2018. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, utolsó, tőlem sosem kérdezték, hogy mikor menstrualok, amikor időpontot kértem mammográfiara, pedig volt szerencsém párhoz....Igaz nem Magyarországon élek
2018. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ideális a ciklus 5-15. napja.

Igazából az emlőduzzanat az, ami számít. Ha neked az első napon már lazul, akkor jó lehet az első nap is.

Ha nagyon mellfeszülős vagy, akkor jobb kérni egy másik időpontot.

Jobban is fájhat, ha feszül éppen, és a kép értékelése is nehezebb lehet.

45-50 körüli hölgyeknél általában már nem akkora a hormonális lökés a ciklus során, nem olyan fontos a menzeszhez való igazítás.

Mammográfus

2018. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!