Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? (lent)

Babeszmakesz kérdése:

Mi lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Antibiotikumos kezeles utan elojott a huvelygombam, mivel ebben sajnos mar jartas vagyok igy a szokasos jodos,majd tejsavas irrigalassal kezeltem(az orvosom sem ir fel mast ilyenkor)

Az ego viszketo erzes elmult, de a feher budos folyas maradt.(Mensi sem vitte ki) Probaltam a lactofeel huvelygelt, az sem segitett, jodos irrigalas utan a folyas ugyanugy fent all csak turoszeru lesz.Mi lehet a baj?(Nem sajnos most nincs penzem elmenni orvoshoz,es epp ujat is keresek(talaltam), de hozza nincs idopont egyhamar.Igen, csak maganhoz jarok)



2018. jan. 22. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Akkor addig míg nincs időpont bizz a GYIK-be , és maradjon meg a folyasod ,mint hogy kivételt tegyél és elballagnál TB-s orvoshoz aki megoldaná a problémád :)
2018. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonjuk szepen megmondo,tapasztalatokra voltam kivancsi.Voltam mar anno es a lactofeelt irta fel.Bolcsebb lett volna ha hallgattal volna.
2018. jan. 22. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Rendben kiserletezz olyanokkal amiket írnak ezzel tönkre téve a huvelyed ph-jat,garantáltan jóval több folyasod lesz;)
2018. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyerekeek:D Most komolyan, ne nezzuk mar egymast hulyenek.Tapasztalatokra voltam kivancsi, hogy mas jart-e mar igy, es termeszetesen nem fogok minden szart a huvelyembe dugdosni es tarsai.Ilyenkor vagyok igazan buszke arra, hogy segitokesz embertarsaim vannak.Koszonom😂👊
2018. jan. 22. 19:57
 5/5 ~Mercii~ válasza:
Sziaa én amikor először “tapasztaltam” a folást ha lehet így mondani , azthitte fertőzésem van meg hasonlók igazából mindenre gondoltam de folyásra pont nem , nem is tudtam h létezik ilyen.. elmentünk nőgyógyászhiz az meg a szokásosat mondta , h próbaljam ki a hüvelygéleket , tablettákat stb.. semmit se segít! Ne szedjél semmit , és ne is “csinálj” ott semmit! Rosszabb lesz még tőbb folyás lesz és még kellemetlenebb szaga is lesz ! Ne csinálj semmit tisztálkodj rendszeresen , és minden jó lesz vagyis ugyanúgy lesz , de ez normális midnnekinek van , é amióta először szexeltem azóta kevesebb van például mert ugye ez nedvesítő folyadék , de ugyanúgy van és örökké lesz.
2018. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!