Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV? Mi lett veletek utána?

HPV? Mi lett veletek utána?

Figyelt kérdés
A citológia eredményemben P2, HPV gyanú. Azóta nagyon idegesít. Akinek volt ilyen eredménye, mi lett később? 6 hónap múlva kell vissza mennem.

2018. jan. 24. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly februarban lett pont ilyen eredmenyem. Aprilisban csinaltak ujabb citologiat kifejezetten HPV-re. Sajnos tenyleg HPV-m van. Nagyon sok fajtaja van a HPV-nek. Nekem olyan van ami semmi tunetet nem okoz, viszont magas rizikofaktoru. Nagyon ideges lettem en is. Ket gyerekem van, es persze az ember mindenre gondol. Augusztusban mentem kolposzkopiara, ott megfestettek a mehszajat hogy lassak mennyi es milyen a ham elvaltozas. Szerencsere nem kellett biopszia mert azt mondtak nagyon minimalis elteres van, nem is mehszajseb meg, teendo egyelore nincs vele, kontrol lesz iden valamikor, majd ertesitenek mikor. Idovel megnyugodtam es nem veszem annyira veresen komolyan mar. A doktorno azt mondta hogy ez olyan dolog hogy van akinek teljesen eltunik magatol a virus a szervezetebol, van akinek nem. Es ha nem tunik el akkor sem feltetlenul okoz barmi gondot is. Ez hajlam kerdese is. Probalok pozitivan gondolkodni, elvegre meg semmi komolyabb gond nincs, es meg azelott kiderult mielott barmi lett volna. Lenyeg hogy igenis az ember menjen szuresre.

Az immunrendszert erositeni azert jo ilyenkor.

2018. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni, hogy kulfoldon elek, lehet hogy otthon mas a protokoll. 36 eves vagyok egyebkent.
2018. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol egy orvos véleményét, hogy ezüstkolloid meggyógyítja. Keress rá a neten!
2018. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!