Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hettel korabban jott meg...

2 hettel korabban jott meg mint kellett volna reszletek lent?

Figyelt kérdés
Par napja baratom ugy dugta be hogy nem volt rajta gumi, gyogyszert nem szedek. Nem volt elovaladeka, hanar lealltunk, miutan kihuzta utana lett neki kb.5-10 perccel. Nyugtattam hogy eselytelen hogy terhes legyek, viszont zavar hogy ilyen koran megjott mikor nem kellett volna. Mitol lehet? Kb.egy hpnapja vagyunk egyutt

2018. jan. 26. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet például beágyazódási vérzés. Azt ugye tudod, hogy az előváladék akkor is jelen van, ha még nem látszik, és a pasi nem érzi, amikor távozik? Legközelebb talán dugjatok esszel. Két hét múlva pedig tesztelj.
2018. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy beagyazodasi, mert eleg eros, nem pecsetelo, es nem is darabosan jon.
2018. jan. 26. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg kicsi az eselye annak, hogy terhes legyel...nagyon keves. Ha meg megjott, akkor valoszinu nem is vagy az
2018. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy megfazastol es felfazastol is lehet, ez igaz? Elozo heten vegig az agyat nyomtam megfazastol.
2018. jan. 28. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!