Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne tördezzen...

Mit tegyek hogy ne tördezzen a hajam és ne legyen száraz?

Figyelt kérdés
Nagyon töredezik pàr hónapja a hajam. Ugyanazt a sampont és balzsamot használom évek óta. Soha nem volt festve, vasalva is csak 2x volt. Általában bekötve hordom, hogy azzal is védjem. Olajat is használok de semmi változás.

2018. jan. 26. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran vágatod?

Ha egyszer elkezd törni, azon csak az olló segít, különbne tovább fog törni. Persze vannak készítmények, amik ugyan "összeragasztják" a töredezett végeket a következő mosásig, viszont közben ugyanúgy tovább törik a haj, mert ez a hatás csak látszólagos.

2018. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félévente szoktam, mert mindig elhanyagolom, arra gondoltam hogy mostmár havonta mindig egy kicsit kéne és az hàtha segitene. Nagyon szép és dús volt, lassan 1méteres lesz.. s sajnálnàm levágatni
2018. jan. 26. 22:55
 3/3 anonim válasza:

Én pont tegnap vágattam le, ugyanezzel a problémával küzdve... Gyönyörű lett!

Profitól kaptam tanácsokat, mik szerint

1. 3-4 naponta mosd meg, és így sokkal szebb lesz egy idő után

2. Miután megmostad, ne vizesen szárítsd, inkább mikor már 15 perce nincs rajta törölköző és szárad

:) Remélem hasznosnak találod a választ

2018. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!