Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feleven belul 2x lehet altatni?

Feleven belul 2x lehet altatni?

Figyelt kérdés
Lesz egy mutetem es szeretnek elmenni egy tukrozesre, amit szinten altatasban vegeznenek. Nem vagyok biztos benne, hogy fel even belul lehet-e 2x melyaltatast kerni.

2018. jan. 27. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze,h lehet.Képzeld akinek valamilyen balesete volt,belső sérülései vannak,azt van,h ki-be tolják a műtőből..
2018. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem történt ilyen. Nem volt semmi gond.
2018. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Ha kell, akkor kell. És ez nem is olyan, mint pl a röntgen, amit néha úgy követelnek az emberek az orvosoktól, mint ha étteremben rendelnének. Közben meg a rtg sugár összeadódik a szervezetben és egy élet nem elég arra, hogy akár feleződjön a benyelt adag...

Szóval az altatás nem gáz. Emiatt ne halaszd a tükrözést, ami egyébként nem is mély altatásban történik.

2018. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

oh ertem :)

koszonom a valaszokat :)

valaki esetleg tud ajanlani jo helyet gyomor- es vastagbeltukrozesre?

2018. jan. 27. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha muszály miért ne altatnának? Írták előttem baleset miatti dolgokat...

Altató anyag mintha nagyon más lenne, mint 10en évvel ezelőtt.

Mostaninál felébredtem, nem sistergett a fejem. szinte azonnal éber voltam.

2018. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as: A röntgen es a radioaktivitás nem ugyan az. A rintgensugar nagy energiájú elektromágneses sugárzás es csak az expozicio alatt másodlagos sugarforras az akin a vizsgalat történik. Radioaktivitásnal van az, hogy bomlás van es hosszabb ideig sugárzik az ember. Ilyenek az izotópos vizsgálatok. Másrészt a röntgent sievertben merik a bomlast meg bequerelben.


Szóval hülyeség amit írtál.

2018. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyomor es vastagbéltükrözést nem csinálnak mélyaltatásban. Egyébként lehet altatni fel éven belul kétszer. Ország melyik részén keresel helyet tükrözéshez?
2018. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Budapest :)
2018. jan. 27. 23:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Fővárosba nem csinálják sehol? Hihetetlen számomra.

Ugynevezett 1 napos sebészet. A " chron " betegeket is így nézik. Jobb így minden érintettnek... ( ha rosszul írtam a betegség nevét bocs )

Jó 10 éve kb altatja a betegeket az 1ik doki vastagbél tükrözésnél. Kisvárosi kórház vagyunk.

Gyomornál nem altatják a beteget.

Korszerűbbek az altató szerek.

2018. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, Budapesten is csinálják rengeteg helyen. Anyósomék rendszeresen járnak, 2 évente és mindig bódítják őket.
2018. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!