Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj az alhasam meg rettenetese...

Fáj az alhasam meg rettenetesen szúr?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy kb egy hete elkezdett nagyon szúrni a petefészkemnél majd az alhasam is meg az oldalamnál is kicsikét. Előtte is szúrdogált néha peteérésnél de nem ennyire. Fogamzásgátlót szedek most második hónapja ezért azon is gondolkodtam lehet a gyógyszer miatt lehet e mert amikor megjött a hétnapos szünetbe akkor erős volt a vérzésem ezért lehet nem szokott még hozzáa szervezetem.a barátommal óvszerrel is meg a gyogyszerrel is védekezünk szóval a terhességet kizártnak tartanám, legalábbis remélem. Gyakori a vizelési ingerem is. Kb a jövőhét végen jön majd a tablettánál a 7napos szünet. Felvagyok teljesen puffava, közbe a bél és a gyomorműködésem sincsen rendben de az más tészta. Remélem a kettő nem függhet össze. Nemtudom hogy esetleg valami komolyabb bajom is lehetne vagy pedig a stressztől is lehetnek e ezek ugyanis az elmúlt félévem katasztófa, iskolaváltás, családi problémák, pszihiáterhez járás stb., hogy ettől lehet e. Tudom interneten nemtudnak diagnózist felállítani csak gondoltam hátha valaki megtud egy picit is nyugtatni. Neharagudjatok a sok sok teória és a sok írás miatt. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!:))

2018. jan. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Valószínű hogy ciszta lesz a dologban .

Menj el dokihoz UH-ra és ott kiderül .

Nem gondolom hogy alhasi fajdalom összefügg a stresszel. Ez inkább a gyomorra megy ra .

A szurkalo érzés és az alhasi fajdalom két oldalt tipikus ciszta tünet .

De ez általában tényleg nagyon lent faj. Nem a vakbel környéken .

2018. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tüneteim voltak kb egy éve. Nem tálalták semmit és azt mondták, hogy a stressz okozta. Néha még most is előjön, amikor sokat idegeskedek valamin.
2018. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyomor meg a bélbántalom normális gyógyszer mellett, én is tapasztaltam/tapasztalom. Az alhasi fájdalom is, egy bizonyos ideig. Ha még 2-3 levél után is érzed, akkor váltani kell. Addig viszont várj, mert kell idő, míg a szervezeted hozzászokik a gyógyszerhez.
2018. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!