Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szept 21-en jott meg utoljara...

Szept 21-en jott meg utoljara a menzeszem fajt a hasam es soksok gorcsoldot vettem be! Lehet, hogy ezert nem jott meg most a havim?

Figyelt kérdés

szept 21 es ma okt 25 van. lehetseges, hogy befolyasolta az eros gyogyszer a ciklust? lehet ezert nem jonn meg? lehet ki fog maradni? lehet nagy bajom van? felek..

:(


2008. okt. 27. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a görcsoldónak sztem ehhez semmi köze. Gondolom élsz nemi életet és ezért félsz, szreintem vegyél egy tesztet és majd kiderül, hogy mit mutat,de lehet hogy csak késik a sok idegeskedéstől, stressztől.
2008. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a görcsoldóhoz a kimaradásnak. Tesztelj, ha negatív, menj dokihoz. Mondjuk ha pozitív, akkor is kéne.
2008. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elek nemi eletet, havi ketszer sikerul osszejonnom. Elmentem, negativ.

Igen is a gorcsoldo nagyobb mennyisege bezavarhatja,kesletetheti a menstruaciot..

Dokitol is megkerdeztem.

de azert koszonom :)

tobbiek, ha ti is igy jartok, ne nagyon gorcsoljetek:)megfog jonni, csak kesik :) :)

2008. okt. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!