Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat még a mellem, tipp?

Mitől fájhat még a mellem, tipp?

Figyelt kérdés

Mindenkinek van valami agymenese, nekem a mellrák. Voltam már életemben tobb tapintasos vizsgálaton, mammografián, legutóbb tavaly júniusban UH-on.

A kisfiam 21 hónapos, meg szoptatom. Mar jo ideje csak jobb mellbol. A bal befele forduló bimbójú, nehézkesebb volt a gyereknek mindig.

Általában abba képzelek valamit, eddig nem találtak semmit.

3-4 napja elkezdett fájni egy ponton, mintha megütöttem volna (nem). Érzékeny, kellemetlen ha pl.a gyereket folemelem es neki dől.

Tisztában vagyok vele, hogy egy vizsgálat tud pontos eredményt adni, csak szeretnem tudni, mellrákon kívül mi lehet meg vele. (Anyukam szerint ha mellrák lenne, nem fájna.)


2018. jan. 30. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem mindenképpen el kellene újra menned orvoshoz vele.. hormonális változások is okozhatnak a mellben fájdalmat. Addig kell utána mennyi amíg pontos választ adnak.. Sok orvos csak a tüneteket kezeli.. Nem sértésnek szántam.. Fontos a pontos felismerés. Nem szabad beletörődni..
2018. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!