Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális amikor megjön ezeket...

Normális amikor megjön ezeket produkálja a szervezetem?

Figyelt kérdés
Amikor megjön elöszőr elkezdek rosszul lenni, hányingerem van, ráz a hideg, iszonyatosan fàj és ha felakarok állni vagy ülni a vércukrom leesik ájulásközeli állapothoz kerülök. Ezek egyik percről a másikra jelentkeznek s ha iszok kb 2 dl vizet elmúlik mind.

2018. jan. 31. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ennél egyszerűbben már nem is lehet meggyógyulni.
2018. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Van akinél így reagál. Normális.
2018. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem a vércukrod esik le,hanem a vérnyomásod. Nem mindegy.
2018. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Normális sajnos. :/
2018. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Én el is ájulok.
2018. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Normális, velem is ez van. Pár óra és mintha nem is lett volna semmi, de addig nincs bennem életerő.
2018. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Olyankor leesik a vérnyomásom és volt már, hogy össze is estem miatta. Nekem annyiból rosszabb, hogy kétféle vérnyomáscsökkentőt is kell szednem az alapból normális vérnyomásomra, mert szívbeteg vagyok. Alapból nem csinál nagy változást, de ha megjön akkor annyira lehúzza, hogy összeesek. Mikor jeleztem a kardiológusnak azt mondta, hogy ez normális... A háziorvos azt mondta, hogy mielőtt meg fog jönni hagyjam ki a gyógyszert. Mióta így csinálom még nem estem össze és sokkal jobban viselem.
2018. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!